'Bu kupayı istiyorum!'

'Trabzonspor' forumunda YıLMaZ tarafından 4 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  'Bu kupayı istiyorum!' konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]'Bu kupayı istiyorum!'


  [SIZE=+0][/SIZE]Trabzon'un Arjantinlisi Colman, unutulmazlar arasına girmek için kupa kaldırması gerektiğini söyledi ve ekledi: Fener'i elemek de ayrı bir keyif olur.
  [​IMG]
  Trabzon’un en etkili silahlarından Gustavo Colman, Türkiye macerası ve gelecek hedefleri hakkında konuştu...

  Çocuğuna Türk ismi düşünüyor
  Aile hayatının kendisi için çok önemli olduğunu ve Türkiye’de bu beklentisinin tamamen karşılandığını söyleyen Arjantinli, komşularının kendi akrabalarını aratmadığını söyledi. Tangocu’nun Türkiye aşkı bu kadarla sınırlı değil. Eşinin hamile olduğunu hatırlatan Colman, asıl sürprizi ise bu konuda yaptı. Çocuğuna Türk ismi koyabileceğini söyleyen Trabzon’un yıldızı, tercihi ise eşiyle en kısa zamanda yapacaklarını açıkladı.

  ‘Messi uzaylı çıksa şaşırmam’
  Vatandaşı Messi de Colman’ın gündemindeydi. İşte Barcelona’nın yıldızı için düşünceleri: O inanılmaz yetenek. İleride uzaylı olduğu ortaya çıkarsa hiç şaşırmam. Onun Maradona ile karşılaştırılması ise doğru değil. Maradona futbolcudan öte bir kişilik, Arjantinliler de böyle düşünür. Maradona’nın Arjantin için başardığını, Messi henüz başaramadı. Ayrıca Arda-Messi kıyası da yanlış. Onlar ayrı hedefler peşinde koşan iki yıldız.

  Y.Emre Sel/DHA

  fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş