Bu Kitap Hayatınızı Değiştirecek - Murat Toktamışoğlu

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Dine tarafından 16 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Bu Kitap Hayatınızı Değiştirecek - Murat Toktamışoğlu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Murat Toktamışoğlu Bu Kitap Hayatınızı Değiştirecek kitap tanıtımı - kitap özeti


  Kitabın künyesi

  Bu Kitap Hayatınızı Değiştirecek

  Murat Toktamışoğlu
  · Kapital Yayınları
  · Basım Tarihi : 04 - 2010
  · ISBN : 9786055755515
  · Sayfa Sayısı : 208
  · Etiket Fiyatı : 20.00 TL
  . Kişisel Gelişim


  Kitap hakkında

  Hayatta fark yaratan ne bildiğiniz değil bildiklerinizi nasıl hayata geçirdiğinizle ilgilidir. Attığınız her adım, yaptığınız her deneme, her uygulamada alacağınız her sonuç size yeni bir dünyaya kapı açacaktır. Bu kitap bir ayna kitap…

  Bu kitap, basit bir kitap aslında. Kolay okunmasının dışında istediğiniz zaman istediğiniz bölümden başlayabilirsiniz. Ama basit olmasının nedenleri bunlar değil.

  Basit, çünkü basit öneriler sunuyor. Kolayca uygulayabileceğiniz şeylerden bahsediyor. Kolay ama cesaret isteyen, zaman isteyen, inanç ve tutku isteyen, bağlılık isteyen şeyler var bu kitabın içinde. Önerileri uygularsanız basit, inanırsanız basit, ancak garip bulursanız, anlamsız gelirse, mantıkla çözmeye çalışırsanız zor, hem de çok çok zor.

  Bu basit kitap hayatta bazı şeylere farklı bakmak isteyenler için, kendisinde bazı şeyleri değiştirmek isteyenler için yazıldı. Ancak bu kitap çevresini değiştirmek isteyenler için değil. Yaşamda yapabileceğiniz tek değişim kendinizi, algılarınızı, hayata bakışınızı değiştirmektir. Bunun ötesi yalan dolan.

  Eğer kendinizle barışık değilseniz, birçok şeye sahip ve çevrenizde birçok şeyi de değiştirmiş olmanıza rağmen hâlâ mutlu ve huzurlu değilseniz...
  Bir şeylerin arayışındaysanız ve neyin arayışında olduğunuzu tam olarak bilmiyorsanız…
  Hayattan, arkadaşlarınızdan, işinizden, eşinizden, ailenizden, okulunuzdan kısaca sahip olduklarınızdan sıkıldıysanız…

  Artık heyecan duymuyorsanız, geleceğe karşı umudunuzu yitirdiyseniz…
  Belki de bu basit kitap size bir umut kıvılcımı sunabilir.
  Belki de hayatınızı değiştirebilir.Kim bilebilir ki?

  Yazar Hakkında
  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Murat Toktamışoğlu, yönetim danışmanı, eğitmen ve profesyonel bir yönetici. Liderlik, takım ruhunun ateşlenmesi, yaratıcılık, müşteri ilişkileri, toplam kalite yönetimi, insan kaynakları yönetimi, örgütsel değişim ve gelişim yönetimi, duygusal zeka ve yüz okuma konularında danışmanlık yapıyor, eğitim, konferans ve seminerler veriyor. Aynı zamanda senarist ve yapımcıdır.

  Kitap kapağı


  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş