Bu kalp Seni Unutur mu Devam Ediyor

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 21 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Bu kalp Seni Unutur mu Devam Ediyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bu kalp Seni Unutur mu Devam Ediyor  Önceki günlerdeburadan Haber Türk gazetisinin internet sitesinde yer alan bir haberi duyurmuştur.O habere göre dizinin bitme ihtimalinin olduğundan bahsediliyordu.Ancak bu haberin doğru olmadığı şirket tarafından ortaya konuldu.İşte haber:

  SHOW TV'de ekrana gelen 'Bu Kalp Seni Unutur mu?' dizisinin yapımcı firması Asis Yapım, dizi ekibinin maddi sorunlar nedeniyle isyan etttiği için yapımın sona ereceği yönündeki iddialarla ilgili açıklama yaptı.

  İşte Asis Yapım'ın açıklaması: "Bu açıklamaya ‘Bu Kalp Seni Unutur mu?’ dizisiyle ilgili basında çıkan ve doğru olmayan haberler üzerine gerek duyulmuştur. Adı geçen dizinin 17. Bölüm çekimlerinin tamamlanmasından sonra, Asis Yapım ile diziye baştan itibaren cesaretleriyle büyük destek veren Show Tv Kanalı yöneticileri, karşılıklı görüşmeler sonucunda çekimlere on gün süreyle ara verme kararı almışlardır.

  Bu kararda, televizyon dünyasının içinde bulunduğu ekonomik kriz, rating mücadelesi, Show Tv kanalının bütün iyi niyet ve çabasına karşın Barter Anlaşmasını yenileyememesi gibi sebepler etken olurken, bazı yayın organlarında yazıldığı gibi Show Tv nin 10 bölüm para ödemediği yönündeki haberler ise gerçeği yansıtmamaktadır. Çekimlere ara verilmesinin sebebi, bazı haberlerde iddia edildiği gibi parasını alamadığı için isyan eden set ekibi değil, yukarıda da bahsettiğimiz karşılıklı ara verme kararıdır.

  Show Tv Kanalı ve Asis Yapım çok değer verdikleri “BU KALP SENİ UNUTUR MU?” dizisinin devamı için çabalarını sürdürmektedirler.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Eline sağlık paylaşım için sağol..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - kalp Seni Unutur Forum Tarih
'Bu Kalp Seni Unutur mu?'nun devam kararı yeniden değişti Diğer Yerli Diziler 7 Mart 2010
Bu kalp seni unutur mu?(resimli şiir) Resimli Şiirler 22 Şubat 2010
Bu Kalp Seni Unutur mu 17. bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 15 Şubat 2010
Bu Kalp Seni Unutur mu bitiyor mu? Diğer Yerli Diziler 10 Şubat 2010
Bu Kalp Seni Unutur Mu? 16.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 8 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş