Bu Kadarına Pes

'Yurt İçi Haberler' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 23 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Bu Kadarına Pes konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ayıltmak için yüzüne saf alkol döktüler ​


  Zonguldak'ta, oğlunun tedavisi için gittiği hastanede ''kan tutması'' nedeniyle bayılan kadın, ayılması için yüzüne dökülen saf alkolün görme kaybına yol açtığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

  Ayşe Eriş, gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 gün önce, bisikletten düşerek çenesinden yaralanan oğlunu Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine götürdüğünü söyledi.

  Çocuğunun çenesine dikiş atılırken kendisinin, kan tutmasından dolayı bayıldığını, bir süre sonra ayıldığında gözlerinde şiddetli yanma hissettiğini öne süren Eriş, pansuman yapan kişinin, ayılması için yüzüne saf alkol döktüğünü, herhangi bir şeyin olmayacağını söylediğini belirtti.

  Gözlerinin yanmaya devam etmesi ve görmede sıkıntı yaşaması üzerine aynı günün akşam hastanenin acil servisine gittiğini anlatan Eriş, şöyle devam etti:

  ''Buradaki doktor, hiçbir ilaç uygulamadan (sol göz yanmış sağ göz bulanık görüyor) dedi ve gitti. Bir gün sonra Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesine gittik. Yapılan tetkiklerde sol gözümde yüzde 60, sağ da ise yüzde 20 görme kaybı tespit edildi. Gerekli tedavi yapıldı ama şikayetlerim geçmedi. Çocuğumun tedavisi için gittiğim hastanede gözlerimi kaybettim. Gözlerim iyi görmediğinden hayatım alt üst oldu. Suçluların cezasını çekmesi için Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum.''

  İl Sağlık Müdürü Öner Güner, olayla ilgili incelemenin başlatıldığını, sonucun daha sonra açıklanacağını söyledi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kadarına Forum Tarih
Bu kadarına da pes Yurt İçi Haberler 10 Şubat 2009
Bu kadarına da pes artık ! kendini kediye benzetmeye çalıştı. Garip olaylar 5 Eylül 2008
Cimriliğin bu kadarina pes! İslami Kıssalar & Hikayeler 29 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş