Bu görüntü Sisi'nin işi mi?

'Yurt İçi Haberler' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 26 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Bu görüntü Sisi'nin işi mi? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]
  Şarkıcı Hilal Cebeci'nin başörtülü görüntüsünün ardındaki sis perdesi aralanıyor mu?

  Magazin Dünyasının yolu sık sık Adliye koridorlarıyla kesişir. Şimdilerde bambaşka bir olay ile magazin dünyası çalkalanıyor.

  Bir süre önce açıklığı abartmasıyla tanınan şarkıcı Hilal Cebeci Fatih'te başörtüsüyle görüntülenmişti. Magazincileri hiç yolunun düşmediği bir mekanda yakalanan(!) Cebeci'nin reklam yapmak için böyle bir haber yaptırdığı konuşuldu .

  [​IMG]
  Magazin dünyası popülerliği dibe vurmuş, açılmaktan umduğunu bulamamış bir bayanın kapanarak prim yapması olarak baktı olaya. Ancak Ergenekon soruşturmasında Seyhan Soylu'nun gözaltına alınması akılları bir kez daha karıştırdı. Şimdi magazin dünyasında Hilal Cebeci'nin bir SİSİ projesi olduğu konuşuluyor

  Aktifhaber Genel Yayın yönetmeni Cevheri GÜVEN köşesinde projenin arka planına ışık tutuyor.

  İşte Güven'in değerlendirmesi:


  Savcı Zekeriya Öz'ün karşısına çıkanların tamamındaki bu "mahçup suskunluk" güçlü kartların kimde olduğunu gösteren önemli bir gösterge.

  Savcı delillerini hali hazırda süren operasyonlarla toplamıyor. Bu deliller ve sürecek operasyonların delilleri belli ki savcının elinde var. Kervanı yolda düzmüyor. Ergenekon'un temel mantığını çözen operasyon ekibi, yığınla delili kıymetlendire kıymetlendire, "ekibi" teker teker topluyor.

  Ve Ergenekon'un mantığını çözen savcının "operasyonuna" karşı hazırlanan "operasyonları" da iyi çözdüğünü düşünüyorum.

  Vücudunun bütün kıvrımlarına bütün Türkiye'nin vakıf olduğu şarkıcı Hilal Cebeci'nin türbana girmiş şekilde "Fatih"te bir binadan çıkarken görüntülenmesinden hemen sonra "SİSİ"nin içeri alınması tesadüf olmasa gerek.

  Fadime'yi, Emire'yi mankurta çeviren SİSİ, altyapısı da iyi olan Fettan Hilal'den ne işler çıkarırdı kim bilir?

  Bir yandan "operasyonunu" sürdürürken diğer yandan "karşı operasyonları" hesaplayan savcı bakalım "sağlık raporuyla tahliye operasyonuna" nasıl bir hamle yapacak?
   

Bu Sayfayı Paylaş