Brocade ile Saniyede 8 Gigabit

'Bilim & Teknoloji' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 22 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Brocade ile Saniyede 8 Gigabit konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Fujitsu Siemens Computers, Brocade'in 8 Gbit/s anahtarları ile depolama çözümlerinde yeni ufuklar açıyor. Ayrıntılar haberimizde.


  Brocade'in8 Gbit/s anahtarlarını depolama çözümleri portföyüne ekleyen Fujitsu Siemens Computers, bu anahtarlar ile performans ve uçtan uca kullanıcı ağ yeteneklerinde önemli yenilikler sağlıyor. Sunucuların sanallaştırılmasını, veri merkezi stratejisinin bir parçası olarak gören ve uygulayan müşterilere yetki veren bu anahtarlar, sürekli genişleyen uygulama yükleri ve artan kurumsal verileri karşılamak için üstün bir SAN performansı sağlıyor.

  Her İki Taraf da Memnun

  Fujitsu Siemens Computers Depolamadan Sorunlu Başkan Yardımcısı Helmut Beck, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: "Fujitsu Siemens Computers ve Brocade bu konuda aynı vizyonu paylaşıyorlar. O da, varlık kullanımını optimize etmek ve uçtan uca veri merkezi işlemlerine yetki vermek için, gelişme esnasında olan veri merkezinin sunucu sanallastırılması içermesi gerekmektedir. Bu 8 Gbit/s çözümleri getirerek, firmalara bunu yapmalarını sağlayacak ve gerekli aletleri sunuyoruz."

  Brocade kanadından ise EMEA Satış Müdürü Barbara Spicek şu yorumu yapıyor: "8 Gbit/s anahtarların eklenmesi ayrıca Fujitsu Siemens Computers'ın kullanıcılarına üstün teknoloji çözümleri sunmak için sürekli gösterdiği çabayı kanıtlıyor."

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Brocade Saniyede Gigabit Forum Tarih
Işık atomunun saniyede hızı nedir, Işık atomunun saniyede kat ettiği hızı Ne Kadardır Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 7 Ağustos 2011
Saniyede 500 Kere Kanatları Çırpan Canlı Hangisidir? Diğer Hayvanlar 26 Aralık 2010
15 saniyede bir ceviz ağacı silkeliyor! Yurt İçi Haberler 27 Ekim 2010
15 Saniyede Manikür Güzellik & Bakım 23 Ocak 2010
15 saniyede tırnakları bakımlı hale getirmek Pratik Bilgiler 21 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş