Bozulan Yeminler Kitap Özeti - Sabrina Jeffries

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 3 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Bozulan Yeminler Kitap Özeti - Sabrina Jeffries konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bozulan Yeminler Kitap Özet - Sabrina Jeffries Kitapları - Bozulan Yeminler Kitap Tanıtım - Bozulan Yeminler Kitap Fiyatı  Kitap Özet

  On dokuz yıl önce meydana gelen trajik bir kaza Stoneville Markisi olan Oliver Sharpe'ın ailesinin yaşamlarına mal olur. Yakışıklı markinin hayatını bu olay ömrü boyunca etkiler ve onu skandallarla yaşayan pervasız bir adama dönüştürür.

  Büyükannesi Hetty, evlenmezse onu ve dört kardeşini aile mirasından mahrum bırakacağını söylediğinde ise, Oliver ona kendi tarzında karşılık vermeye karar verir. Şansına, Londra'da kayıp nişanlısını aramaya gelen Amerikalı bir güzel olan Maria Butterfield ile karşılaşır. Planı için kusursuz bir kadın bulduğunu düşünen Oliver'ın hesaba katmadığı tek şey ise, Maria'ya duyduğu şehvetle nasıl başa çıkacağı olacaktır.

  Canlı, kıpır kıpır, çarpıcı, çok çekici...
  Library Journal

  Bu roman, yazarın bütün yeteneğini sergilemesine olanak tanıyor: Zekâ dolu diyaloglar, akıllıca çizilmiş karakterler ve alev alev cinsel çekime sahip, birbirine son derece uygun başkahramanlar.
  Booklist

  Hikâye, Sabrina Jeffries'in benzersiz eğlence anlayışının, zekânın ve tutkunun kusursuz bileşimi.
  Romantic Times

  "Ben sadece bedenini istemiyorum, ben... " Pes etti Oliver, ortaya çıkardığı şeyden belli ki tedirgin olmuştu. "Tutkusuz bir evliliğin nasıl olduğunu hayal bile edemezsin. Benimkilerin evliliği öyleydi. Evliliklerindeki tek duygu küskünlüktü. Tartışmalar arasında, zar zor aynı ortamda bulunurlardı."

  Maria eldivenlerini yavaşça çıkarırken bakışları onu felce uğrattı. "O adamla evlenmeye pek hevesli olduğunu görüyorum. Bu adam, seni de diğer varlıklarıyla beraber rafa kaldıracak ve sadece yararlı olduğunda seni kullanacak." Oturduğu yere eldivenleri savuran Maria'nın ellerini kendi ellerinin içine aldı, başparmaklarıyla ellerini ovdu. "Tabii onu bir daha görebilirsen."

  Bu sözler Nathan hakkındaki korkularını su yüzüne çıkarmıştı -- onu sadece hırslarına hizmet edeceği kadar arzuluyordu. Bunları duymak istemedi Maria. Oliver'ı bu kadar yakınında istemedi. Onun dokunmasını ve arzulamasını istemedi. Ellerini onunkilerden kurtardı ve pencereden dışarı bakmak için kaydı.

  "Bu giyim mağazası ne kadar uzaklıkta bu arada?" dedi Maria, tıkanarak konuşmuştu.

  Oliver aniden perdeleri kapadı, sonra onun yanına geçti. Maria kaskatı kesilmişti. Oliver onu tek eliyle belinden yakalayıp, kendine doğru sertçe çektiğinde karşı koymadı.


  [​IMG]

  Bozulan Yeminler

  Sabrina Jeffries
  · Epsilon Yayınevi
  · Basım Tarihi : 11 - 2010
  · ISBN :
  · Sayfa Sayısı : 374
  · Çevirmen : Funda Sularöz
  · Etiket Fiyatı : 20.00 TL
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş