Bozkandak İlköğretim Okulu Karaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Bozkandak İlköğretim Okulu Karaman konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Karaman Bozkandak Köyü İlköğretim Okulu Hakkında - Bozkandak İlköğretim Okulu Tanıtım - Bozkandak İlköğretim Okulu Resimleri - Bozkandak İlköğretim Okulu İletişim

  [​IMG]


  Okulumuz 2005 yılında Değerli Köy Halkımızın büyük katkılarıyla ve Milli Eğitim Bakanlığının desteğiyle hizmete açılmıştır. Okulumuz üç katlı olup etrafı ihata duvarıyla çevrilidir. Okul bahçemizin ağaçlandırma ve yeşillendime çalışmalarına devam edilmektedir. Bahçemizde futbol,voleybol ve basketbol sahası mevcuttur. Okulumuz 12 Derslikli olup Müdür Odası, Müdür Yardımcısı Odası, Konferans Salonu, Fen Bilgisi Laboratuarı, Ana Sınıfı ,Öğretmenler Odası, , Kütüphane, Bilgi Teknolojisi Sınıfı, Öğretmen ve Öğrenci Lavabolarıbulunmaktadır.Ayrıca iki tane projeksiyon cihazları ve fotokopi makinamız da mevcuttur.


  Misyonumuz

  Biz... bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21.yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.

  Biz öğrencilerimizin Milli Eğitimin Genel Amaçları ve Temel ilkeleri doğrultusunda yetiştirilmesi, her şartta başarıyı elde edebilecek özgüveni kendisinde gören ve buna göre davranabilen, Atatürkçü düşünce sistemini benimsemiş bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için varız.

  Biz öğrencilerimiz ve çalışanlarımızın her zaman ve her yerde yeteri düzeyde iletişim kurma becerisi gösterebilen, sağlıklı ve mantıklı çözümler üretmek için bilimsem bilgiden yararlanmasını bilen ve kullanan, 21. yüzyılın değişen şartlarına ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inanmış, ülke çıkarlarını her şeyin üstünde tutan, başarıyı daima ekip çalışmasında gören, bir sonraki eğitim için kendisini hazırlamış öğrenciler ile üstün nitelikli personelin geliştirilmesi asıl işimizi oluşturmaktadır.

  İletişim Bilgileri


  Telefon : 0338 267 22 44

  Mail : mevlutgebes@hotmail.com

  Adres : Karaman Merkez Bozkandak Köyü

  Web site
  http://bozkandakilkogretim.meb.k12.tr/
  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bozkandak İlköğretim Okulu Forum Tarih
Bozkandak Köyü Hakkında Bilgi Merkez Karaman Karaman Tanıtımı 25 Ocak 2011
İlköğretim Haftası Yazı İlköğretim Haftası İle İlgili Yazı Eğitim Bilgileri 16 Eylül 2013
İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Şiirler 16 Eylül 2013
Açık İlköğretim I. Dönem Sınav Tarihi 2012-2013 Açık Öğretim AÖF 15 Ekim 2012
Cumhuriyet Bayramı Şiirleri İlköğretim Şiirler 11 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş