Bordro Vizite Programı 4.0 Download

'A-B' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Bordro Vizite Programı 4.0 Download konusu Bordro Vizite Programı 4.0 Download

  Tanıtım:
  Sigortalı personel çalıştıran işyerlerine ait işçilerin ve bakmakla yükümlü oldukları kişilere ait vizite yazma, PDKS'den veri aktarma, vardiya planı hazırlama, eksik/fazla mesailer, bordro hazırlama işlemlerini ve bunlara ait rapor almayı sağlayan bir programdır.

  Bordro Vizite Programı, her yeni versiyonda yeni bölümler ilave edilen, eksikleri giderilen bir yazılımdır. Programda hiçbir kısıtlama olmaksızın sınırsız sayıda çalışan ve bakmakla yükümlü olduğu kişilere ait bilgiler girilebilmektedir.

  Yeni versiyonda PDKS'den işçilerin giriş/çıkış saatlerini aktarma, vardiya planı, eksik/fazla mesaileri takip etme bölümü ilave edilmiştir.

  Programda bordro bölümü de yer almaktadır. Kanuni parametreler, ek ödemeler, asgari geçim indirimi, kişisel bordro parametreleri vb. tam olarak girilebilmektedir. Brüt ücrete göre program tam sonuç vermektedir. Raporlar ve net ücrete göre bordro hazırlama kısmı istek üzerine tamamlanacaktır.

  Not: Programın önceki versiyonlarını kullananların yeniden programı yüklemelerine gerek yoktur. Yalnızca personel.cab dosyasının içindeki personel.exe'yi kopyalamaları yeterli olacaktır. Otomatik olarak veritabanında yeni bölümler açılacaktır. Herhangi bir ihtimale karşı veri kaybına uğramamaları için personel.mdb dosyasının yedeğini almaları tavsiye edilir.


  Sürüm : 4.0

  Boyut : 13.4 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Mehmet Yeniyapı


  [​IMG]


  Bordro Vizite Programı 4.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Bordro Vizite Programı Forum Tarih
bordro programı (excel uygulması) A-B 11 Nisan 2010
AGSoft Personel Bordro Takip Programı 4.4 Indir A-B 12 Şubat 2010
Asgari Geçim İndirimi Bordro Programı A-B 28 Şubat 2009
AGSoft Personel Bordro Takip Programı 4.1 Download A-B 26 Şubat 2009
AGSoft Personel Bordro Takip Programı 4.00 A-B 21 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş