Borç 181 milyon TL

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 16 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Borç 181 milyon TL konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  16 Kasım 2009

  [SIZE=+0][/SIZE]Borç 181 milyon TL


  [SIZE=+0][/SIZE]Beşiktaş'ın dün gerçekleştirilen olağan divan kurulu toplantısında, kulübün 59 milyonu Başkan Demirören'e olmak üzere tam 181 milyon TL borcunun bulunduğu açıklandı.
  [​IMG]
  Beşiktaş Kulübü Olağan Divan Kurulu toplantısı dün Swissotel’de gerçekleştirildi. Yurt dışında olduğu gerekçesiyle Başkan Yıldırım Demirören toplantıya katılmazken, yöneticiler ve divan kurulu üyeleri Swissotel’deki yerlerini aldı. Kulübün 181 milyon TL borcunun bulunduğu açıklanırken, Yıldırım Demirören’e ise kulübün tam 59 milyon TL borcu olduğu ifade edildi. Ayrıca ağustos ayından bu yana, kulübün 28 milyon TL borçlandığı da dile getirildi.

  ‘50 yıldır böylesini görmedim’
  Toplantının başında söz alan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Demirören’e yönelik küfürlü tezahüratlara tepki gösterdi. Karadeniz, “Beşiktaş Kulübü başkanlık makamının uğramış olduğu bu saldırı hepimizi üzmüştür. Burada Ahmet, Mehmet oturmuş önemli değildir” dedi. Genel Sekreter Kenan Öner ise şöyle konuştu: Sezon başında bizi eleştirenler, Beşiktaş’ın şampiyonlukta ne kadar iddialı olduğunu görmüşlerdir. Önümüzdeki hafta çok önemli bir derbi maçımız var. Bu maçtan iyi bir sonuçla çıkarsak, ligin ilk yarısını güzel bir yerde bitirebiliriz. Tribündeki olaylara gelince.. 50 yıldır bu stada geliyorum böyle bir şey görmedim. Biz daha zor koşullarda şampiyon olduk. Yapılanlar son derece üzücüydü...

  Saycan Sayım

  Divan’dan notlar
  Divan Başkanlık Kurulu’nun faaliyet raporunda toplam 13 bin 488 kulüp üyesinin ocak ayındaki kongrede oy kullanabileceği açıklandı.
  Toplantıda söz alan Divan Kurulu üyesi Atıf Keçeci, Denizli maçında 500 biletin bir poşetle kişilere dağıtıldığını ve müdüriyetten insanların içeri alındığını iddia etti.
  Divan Kurulu üyesi Cemil Ulusel, “Tribün olaylarını yaratanlar Beşiktaşlı değildir. Sadece provokotördür” dedi.
  Eleştirilere yanıt vermek için tekrar kürsüye çıkan Kenan Öner, Akatlar’ın yapımını, İnönü Stadı’nın yenilendiğini ve Fulya Projesini hatırlattı.


  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Borç milyon Forum Tarih
Beşiktaş'ın borcu 181 Milyon TL Beşiktaş 10 Ocak 2010
Kamudan 575.6 milyon dolarlık dış borç ödemesi Ekonomi Ve Borsa 22 Ocak 2009
BEşiktaşın Borcu 115 Milyon YTL Beşiktaş 13 Ekim 2008
Atatürk'e borcumuzu nasıl öderiz kısaca Atatürk Hakkında Herşey 14 Mayıs 2014
Avea Borç Sorgulamak Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 4 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş