Bookmark All- Tablardaki web sitelerin hepsini birden yer imlerinize ekleyin!

'Mozilla Hakkında Her şey' forumunda UquR tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Bookmark All- Tablardaki web sitelerin hepsini birden yer imlerinize ekleyin! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bookmark All- Tablardaki web sitelerin hepsini birden yer imlerinize ekleyin!


  Bookmark All Version: 1.2.3. Mozilla Firefox 1.0 - 2.0 sürümleri ile uyumlu. 2 KB Mozilla Firefox’ta tabları çok sık kullanabiliyoruz. Örnek olarak, 20-30 tab birden açabiliyoruz. Özellikle bir pencerede oldukça fazla tab açtığımız zaman, bunları bookmarklara (yer imlerine) eklemek konusunda çok sıkıntı yaşaabiliyoruz. İşte Bookmark All eklentisi, tablarda bulunan bütün web siteleri, yer imlerine tek tıklamayla eklemeyi sağlıyor!
  Bookmark All eklentisini yüklemeniz için buraya tıklayın ve Mozilla Firefox’unuzu yeniden başlatın.
  Şimdi bir çok tab açın ve bu tablardaki web siteleri yer imlerine ekleyelim. Bunu yapmak için; Yer İmleri menüsünden, bu eklentiyle olaşan “Bookmark All” seçeneğine tıklayın.
  [​IMG]
  Tablardaki web siteler, yer imlerinizin en altında “Bookmark at:Tarih&saat” adındaki bir klasöre kaydedilecektir.
  [​IMG]
  Ayrıca, kaydedilecek klasörlerin başındaki “Bookmarks at:” sözcüğünün yerine başka bir şey de yazabilirsiniz. Bunun için; Araçlar -> Eklentiler -> Bookmark All -> Seçenekler’de açılan pencerede gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz.
  [​IMG]
  Not: Firefox’ın yeni sürümleriyle bu eklentiye ihtiyaç kalmamıştır. Yer imleri menüsünde “Sekmeleri yer imlerine” ekle seçeneği, bu eklentinin görevini yapmaktadır.
   

Bu Sayfayı Paylaş