BMW M3 Challenge İndir

'Ücretsiz Oyunlar (Free)' forumunda Siraç tarafından 6 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  BMW M3 Challenge İndir konusu BMW M3 Challenge

  Boyut : 345 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : 10tacle / Blimey

  Tanıtım:
  BMW M3 Challenge, BMW M3 Coupé serisi için yapılmış ücretsiz bir araba yarışı. Arabalarda bulunan V8 motoru ile hızlı bir şekilde yarış yapıyorsunuz. BMW M3 Coupé arabanızı boyayabilir ve 8.300 rpm gücündeki motorun sesini hissedebilirsiniz.

  Oyunu tek oyunculu veya çoklu oyunculu şekilde oynayabiliyorsunuz. Tek oyunculu (single player) kısmında Open Practice, Race Weekend ve Time Trials olmak üzere 3 çeşit oynama şansınız var.

  Open Practice türünde oyunu serbest bir şekilde oynayabilirsiniz. Bunu seçtikten sonra Summary sayfasından oynayacağınız parkuru, gün ışığı ilerleme hızını, oyunun başlama saatini seçiyorsunuz. Car sayfasından arabanızın rengini ve lastik tipini belirledikten sonra Drive’a tıklayarak garaj kısmına geçiyorsunuz. Buradan arabanıza garajdayken çeşitli kamera açılarından bakabiliyor, süspansiyonu seçebiliyor, sürücü koltuğunun direksiyona mesafesini ayarlayabiliyorsunuz. Sonra da Drive’a basarak deneme sürüşünü başlatıyorsunuz.

  Race Weekend türünde rakiplerinizle yarış yapabilirsiniz. Bunu seçtikten sonra Summary sayfasından yarışacağınız parkuru, kaç tur yarışacağınızı (30’a kadar seçebilirsiniz), yarış başlangıç zamanını, rakip sayısını (15’e kadar seçebilirsiniz), zorluk derecesini, gün ışığı ilerleme hızını seçiyorsunuz. Car sayfasından arabanızın rengini ve lastik tipini belirledikten sonra Drive’a tıklayarak garaj kısmına geçiyorsunuz. Buradan gene aynı şeylere baktıktan sonra Drive’a basarak yarışı başlatıyorsunuz.

  Time Trials türünde ise rakiplerinizle süreli olarak yarışabiliyorsunuz. Bu türü seçtikten sonra yarışacağınız parkuru, 24 saat içindeki başlangıç zamanı, gün ışığının ne hızla değiştiği gibi ayarlamaları yapıyorsunuz. Daha sonra Drive tuşuyla yarışı başlatıyorsunuz. Oyunda arabayı 4 farklı sürüş biçimiyle kullanabiliyorsunuz.

  Oyunun çoklu oyunculu (multiplayer) kısmında ise Local Network ve Internet olmak üzere 2 şekilde oynama şansınız var. Local Network türünde yerel ağ üzerinden oyunu oynayabiliyorsunuz. Internet türünde ise internet üzerinden farklı kişilerle oynayabilirsiniz. Bunun için kullanıcı adı ve şifre gerekli, eğer yoksa Register’a tıklayarak kaydolabilirsiniz.

  Oyundaki Ayarlamalar (Options) bölümünden çeşitli ses, görüntü ayarlamaları yapabilirsiniz. Kontroller (Controls) bölümünden klavye kısayollarını, hassas ayarlamaları (direksiyon, gaz, fren, debriyaj gibi) ve çeşitkli ayarlamaları yapabilirsiniz. Realism bölümünden TC, ABS, DSC gibi bazı ayarları yapabilirsiniz. Replay’de ise kaydedilen kısımlar tekrar izlenebiliyor.

  Editörün Notu : BMW M3 Challenge oyunumuzun grafikleri başarılı bir şekilde hazırlanmış. Zevkli olarak diğer BMW M3’lerle yarışıyorsunuz. Virajlara yavaş bir hızla girilse bile bazen arabayı sağlam bir yol tutuşuyla döndüremeyebiliyoruz. Bunun gibi bazı ufak hatalar olsa da oyunda genel olarak bir sorun söz konusu değil. Oyun Windows Vista altında da sorunsuzca oynanabiliyor. Canınız sıkıldığında düşük boyutlu ve ücretsiz bir araba yarışı oynamak istiyorsanız sizinle bire bir...

  [​IMG]


  BMW M3 Challenge
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Challenge İndir Forum Tarih
Office Games Challenge Game (jar) Nokia N73 Önizlemeli Oyun indir yükle download N-Gage & Os9x Oyunları 8 Şubat 2010
1001 Minigolf Challenge Demo İndir Demo Oyun İndir 31 Ocak 2010
Sprint Car Challenge Demo - Sprint Car Challenge Demo İndir Demo Oyun İndir 30 Ocak 2010
Outdoor Life: Sportsman's Challenge Demo İndir Demo Oyun İndir 28 Ocak 2010
BMW1SeriesChallenge For Nokia 60 Series Oyunları indir Java Oyunları 4 Eylül 2008

Bu Sayfayı Paylaş