Blubster 2.6.9

'A-B' forumunda Siraç tarafından 3 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Blubster 2.6.9 konusu Blubster 2.6.9

  Tanıtım:
  Sadece müzik dosyaları aramanıza yarayan popüler bir paylaşım programı. Blubster'da türkçe kaynak hemen hemen hiç yok ancak yabancı şarkılarda çok başarılı. Yabancı şarkılarda emule , dc++ , ares , kazaa kadar fazla sonuç çıkartıyor. İnnDirme hızı çok iyi. Müzik dosyası çektiğiniz insanları bir listeye toplama şansınız var. Ayrıca müzik dosyası çektiğiniz kişilerle sesli ya da yazılı chat yapabiliyorsunuz. Program şarkıları flash get ve ares tarzında 5 parçaya bölerek ya da farklı kullanıcılara bağlanarak indirebilir. Bu sayede yüksek indirme hızına ulaşabilirsiniz. Yabancı müzik dosyaları arayanların mutlaka kullanmaları gereken bir program. Programın arkasında müzik severler ve dj'ler bulunuyor. Programın önizleme özelliği de bulunuyor. İşini yapan sağlam programlardan.

  Not : Bu programı kullanan çok fazla dj olduğu için özellikle diskoda çalınabilecek özel mixlenmiş , remixlenmiş şarkılar bulmak için blubster en ideal programdır. Program explorer'a müzik arama için kendi araç çubuğunu kuruyor. Bunu kaldırma yetkiniz bulunuyor.

  UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca indirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya indirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.


  Sürüm : 2.6.9

  Boyut : 228 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : OptiSoft, S.L.


  [​IMG]


  Blubster 2.6.9
   

Bu Sayfayı Paylaş