Blaze Media Pro Special Edition v9.00

'A-B' forumunda KaRDeLeN tarafından 5 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Blaze Media Pro Special Edition v9.00 konusu
  [​IMG]
  Blaze Media Pro Special Edition v9.00 | 23MB

  Blaze Media Pro, güçlü all-in-one medya dönüştürücü, editör, brülör ve ripper yazılım uygulaması tüm popüler medya formatlarını, ses ve video dönüşümler, ses CD'si, video inşaat, video decompiling, ses editörü ve kayıt ve ses müthiş destek veri CD yazma, video CD (VCD ve SVCD) burner, video DVD yazıcı, video düzenleyici ve film editörü (AVI, MPEG, WMV, vb), MPEG encoder ve dekoder, MP3, WAV yeteneği (kayıt dönüştürmek için) MIDI , WMA, OGG, MP3, WAV, WMA, OGG ses, DVD dönüştürmek, AVI MPEG WMV video joiner, video kompresör video yakalama, toplu video işleme (30 üzerinden desteklenen işleme operasyonları) ripping DVD, medya yönetimi ve ses (tam listesine destek içeren video oynatma), ve çok daha fazlası!

  Dönüştürücü özellikleri kullanmak için, henüz çok güçlü kolaydır. Hem ses hem de video formatları dönüştürülebilir. Desteklenen ses dönüştürücü işlemleri MP3, WMA, OGG veya WAV CD, MP3, WAV, WMA, OGG, MPEG-4, AIFF, M4A, AAC, AC3, FLAC, ve ALAC içerir; WAV, MP3, WMA ses CD yazıcı ve MPG arasında OGG, WAV ve MP3 Sıkıştırma ve iki yönlü video dönüşümleri (MPEG-1, MPEG-2), AVI, WMV, MOV, vb MPEG dönüştürücü seçenekleri VCD, SVCD için kullanılabilir, ve DVD uyumlu çıktı. MPEG kodlayıcısı ve kod çözücü özelliği de çok hızlı ve kullanımı kolaydır. Video dosyalarının ses içeriğinin de elde edilebilir ve WAV formatında kaydedilir. CD dönüştürücü modül ve albüm bilgileri hangi parça adı, sanatçı sağlayan özellik, kaydetmek dinamik Internet CD Database indirilmek üzere kullanılabilir ve zaman ses CD'si dönüştürmek istediğiniz bir FreeDB otomatik sağlar WAV, MP3, WMA, OGG veya parçalar . Bu özellik tam olarak kullanmak için yapılandırılabilir çok veya bilgi herhangi bir tercih sırasına göre istenilen küçük. Elbette bu özellik, aynı zamanda bu süre CD yollar dönüştürmek kullanarak kim Internet'e bağlı olmak istemediğiniz için devre dışı bırakılabilir özelliği. Blaze Media Pro aynı zamanda ve Flash WMV video formatlarını yeteneğini AVI, MPEG özellikler.

  Tam ses Editörün yetenekleri birçok efektler ve işlemleri Amplify, Null Amplitude, Insert / Delete Silence, Insert Noise, Insert Pulse, Insert Sinus, In / Out, Invert, Normalize, Fade Reverse, Delay gibi ses verileri ile de, özellikli flanger, Vibrato, Stretch, Mix. Mix Dosya, Yapıştır Dosya, Yapıştır gelen panoya kopya Pano, Sil Seçim, Kaydet Seçimi, Zoom, Convert, Geri al, Yinele, Kes, Kopyala, Yapıştır, Tarla, Filtreler (Band Pass, Low Pass, High Pass, Low kadar raf, Yüksek Raf), Giriş / Çıkış Ses Kontrolü, Ses Bilgisi Okuma / yazma ve çok daha fazlası. Ayrıca ses düzenleyicisi ses dosyası kayıt için kaset herhangi bir kaynak (örneğin itibaren kullanılabilir; plâkçalar; telefon hattı, TV alıcısı ses; CD çalar; line-In; yardımcı; mikrofon; dalga çıkışı; ve dalga-out mix) de. Ses kaydedici aynı zamanda MP3, WMA, WAV, OGG veya MIDI dönüştürmek için bir çözüm sağlar. Kayıt doğrudan tüm, MP3, WMA, WAV, OGG da dahil olmak üzere, desteklenen formatlar ve daha kaydedilebilir.

  Advanced Audio CD yazıcı özellikleri yeteneği MP3, WMA, WAV ses CD'ye destek ve OGG dosyalarının yanı sıra veri dosyalarını CD istediğiniz herhangi bir türünü içeren yanmak. Güçlü yetenekleri çok hızlı ve verimli çok kanallı kayıt; en yüksek herhangi bir IDE ve SCSI sürücüler piyasada bugün uyumlu; çoklu oturum disk desteği; otomatik yüksek ve yer yazma hızı algılamak tamamen desteklenir ve içten optimize; ASPI yöneticisi kapsamayacaktır NT/2000/XP/2003 sistemleri için gerekli; tam yeniden yazılabilir disk desteği; üstün veri tamponlama ve çok daha fazlası.

  Blaze Media Pro aynı zamanda güçlü bir veri CD yazıcı özellikleri. Yazılım veri görüntüleri yanmak için anında; gerek sabit disk ilk bir görüntü oluşturmanıza olanak sağlar. Bu nedenle, çok az disk alanı veri CD yazıcı kullanımı için gereklidir. Veri CD'leri için mevcut ISO görüntüleri diğer kaynaklardan ve ithal edilebilir yazılım dış kullanım için ISO dosyalarını yazabilirsiniz. Ses CD'si oluşturma yerel maksimum uyum için yavaş sistemlerinde hata olasılığını önlemek için veri önbelleğe alma gibi seçenekler sunuyor. Test-mod yazmak da boşa disk risk olmadan başarı doğrulamak için desteklenir. Ses CD'si parça manipülasyonu çok kolay ve sezgisel de. Hızlı ve kolay, CD-RW diskler silmek olarak listeye bir kez, dosyaların tam yolunu eklemek ve daha fazla istenmeyen parçayı çıkarmak parçaları yeniden düzenleyebilirsiniz.

  Media Pro yanı için AVI, MPG (MPEG-1 ve MPEG-2 tam ve güçlü dijital video düzenleyici özellikleri Blaze), WMV, ve ASF formatlarını. Video editörü Düzenlemek için kareleri sil, seçimi silmek video, ses dosyaları eklemek veya video dosyaları mevcut ses değiştirme, ve video ve ses içeriğinin herhangi bir bölümünü istediğiniz Döşeme sağlar. Sen,,,, damga, ses seviyesini ayarlamak boyutunu döndürmek ayna ve flip film düzenleme efektler ve başlıklar, renk ayarlamaları yapmak, ihracat çerçeve veya ses seçim, bitki video, çok daha ekleyebilirsiniz. WAV, WMA ve MP3 ses dosyalarını video takılması ya da video çıkarılan ve BMP, GIF, JPG, PCX, PNG, RAS, PPM, TGA ve TIF içinde eklenebilen veya çıkarılan desteklenen resim formatları . Yazılımın video yakalama özelliği, hatta DVD video kaydetmek için kullanılabilir ve AVI veya WMV, daha sonra da düzenlenebilir kaydetme.

  Blaze Media Pro MPEG Layer-3 (MP3), MPEG Layer-2 (MP2), OGG Vorbis (OGG), Active Streaming Format (ASF), MPEG Video (MPG, MPEG, MPE dahil) oynatma için tüm popüler multimedya formatlarını destekler Windows Video (AVI), Windows Media Audio ve Video (WMA, WMV), Apple QuickTime (MOV, QT), Windows Audio (WAV), Audio CD (CDA), MP2 (MPEG 1 / 2 Katman-2), VOX (Dialogic ADPCM), RAW audio (PCM, A-LAW, U-LAW), MPC (MusicPack), G.726, G.723, G.721, Video CD (DAT), Media Playlists (ASX, WAX, M3U , wvx), MIDI, AIFF, AU, SND, ve daha fazlası! Video formatları için yakınlaştırma ve tam gelişmiş ekran modları desteklenir. Video penceresi serbestçe, uyum zum kesin izin boyutunu ayarlayabilirsiniz. Oynatma hız ve pozisyon kontrolü de desteklenmektedir.

  Playlist editörü size yetenek dinleme ve izleme keyfi için favori şarkı ve videoları kendi senfoni oluşturmak için verir. Aynı parçasını içinde dosyalarının ses ve video birleştirebilirsiniz. Başlangıç Blaze Media Pro, tüm popüler biçimleri destekler, çalma listesinin oluşturulması (ler) hayal sadece sınırlıdır.

  Komple sürükle ve bırak desteği, (MP3, WMA, OGG, vb) tag editor, tam FreeDB yetenekler, ve çok yönlü tercihler maksimum kontrol () için ses tüm Blaze Media Pro santralı yapım ekleme-in-one converter, editor, brülör , marangoz, ve çok daha fazla multimedya çözüm!


   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Blaze Media Special Forum Tarih
Blaze Media Pro 9.0 İndir A-B 30 Ekim 2009
Blaze Media Pro 8.02 İndir A-B 5 Ekim 2009
Blaze Media Pro 8.0 A-B 27 Kasım 2008
Blaze Video HDTV Player ٧2.5 (Süper Fonksiyonlarla Donatılmıs Media Oynatıcı) A-B 6 Eylül 2008
Blaze Media Pro v6.0 Kawficube A-B 6 Eylül 2008

Bu Sayfayı Paylaş