'Bizim suçumuz ne?'

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 1 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  'Bizim suçumuz ne?' konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]'Bizim suçumuz ne?'


  [SIZE=+0][/SIZE]İki maç seyircisiz oynama kararından en çok etkilenen kesim olan kombine kart sahipleri, “Böyle adaletsizlik olmaz” diye isyan etti.
  [​IMG]
  Galatasaray derbisinde meydana gelen olaylar nedeniyle Fenerbahçe’ye verilen 2 maç seyircisiz oynama cezası, 22 binin üzerindeki kombine kart sahiplerini çileden çıkardı. Kulübü ve medya kuruluşlarını telefon, faks, e-mail yağmuruna tutan kombine sahipleri, “Birkaç kendini bilmez yüzünden, 20 binin üzerindeki Fenerbahçeli cezalandırlıyor. Resmen maç izleme hakkımız gaspediliyor. Bizim günahımız ne. Sezon başında dişimizden, tırnağımızdan artırdığımız paralarla, takımımızın maçlarını izlemek için kombine bilet aldık. Şimdi federasyon diyor ki, ‘siz iki maçı izleyemezsiniz’.

  ‘Parasını ödemişim’
  Ben, bu maçların parasını ödemişim. Seyircisiz maç oynatma kararı çok ilkel ve saçma. Saha kapatılıp, başka bir ilde oynatabilirlerdi” diyerek tepkilerini ortaya koydu. Kombine sahiplerinin yanısıra, 20 bin ile 65 bin Euro arasında paralar ödeyip, loca alanlar da ceza nedeniyle 2 maçı izleyemeyecek. Bu arada Fenerbahçe, seyircisiz oynama cezası yüzünden, kombineler dışındaki biletlerin satışından gelecek muhtemel 5 milyon liralık gelirden olacak


  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş