Bitkisel Güneş Koruyucu

'Güzellik & Bakım' forumunda KaRDeLeN tarafından 29 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Bitkisel Güneş Koruyucu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar


  Bitkisel Güneş Koruyucu


  [​IMG]

  B’IOTA Laboratuvarları güneşten zarar görmeden faydalanabilmek için, uygun SPF (koruma faktörü) değerlerine sahip Deracine Güneş Serisi’ni geliştirdi. Deracine Güneş Serisi içeriğindeki “kalendula yağı” sayesinde en hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabilen bir formüle sahip. İçeriğindeki fiziksel ve bitkisel koruyucularla UVA ve UVB ışınlarını bir ayna gibi yansıtarak yüksek koruma sağlıyor, ciltte beyaz kalıntı bırakmıyor. Yağsız, yapışmayan formülü sayesinde hızla emilen Deracine Güneş Serisi ürünlerinin içeriğinde bulunan “adaçayı” da terlemeyi önlüyor. Böylece gün boyu sağlıklı bir görünüm sağlanmasına yardımcı oluyor. Çil ve leke oluşumunun önlenmesini de sağlayan seri, erken kırışıklıklara neden olan dış etkenlere karşı koruyor.


  Dermatolog Dr. Neslihan Dolar ise güneş ürünlerini gün içinde sık sık yenilemek gerektiğine dikkat çekerek, saat 11.00 ile 16.00 saatleri arasında güneşte kalınmaması gerektiğini, şapka ve güneş gözlüğü kullanmanın önemli olduğunu belirtiyor. Güneşten korunma için bitkisel içerikli ürünlerin önerildiğini belirten Dr. Neslihan Dolar, bu tür ürünlerin hassas ciltlerde de rahatlıkla kullanılabildiğini ve alerji riskini en aza indirdiğini ifade ediyor.

  Ürünler hakkında bilgiler veren Deracine Marka Müdürü Esra Atagün şunları söylüyor: “Deracine Güneş Serisi; 15, 30 ve 50 SPF güneş kremlerinden ve 6 SPF güneş yağından oluşuyor. Yüz ve vücutta rahatlıkla kullanılabilen Deracine Güneş Serisi ürünlerini yetkili eczanelerde satışa sunuyoruz.

  Son yıllarda güneş ışınlarının zararları konusunda bilincin artmasıyla birlikte yüksek koruma faktörlü kremlerde yaşanan talebe yönelik olarak seride 30 ve 50 SPF Deracine Güneş Kremleri yer alıyor. Her iki ürün de güneşin zararlı etkilerine karşı yüksek ve etkin bir koruma sağlıyor. Yoğun krem formülüne sahip 50 SPF ve 30 SPF Deracine Güneş Kreminin özellikle hassas ve güneşe alışık olmayan açık tenli ciltlerde kullanılmasını öneriyoruz.

  Yüksek koruma elde ederken aynı zamanda bronzlaşmak da isteyenlere yönelik olarak seride 15 SPF Deracine Güneş Kremi sunuyoruz. 6 SPF Deracine Güneş Yağı ise sağlıklı bronzlaşmanın sırrını sunuyor, doğal yağ bazlı formülü sayesinde cilt tarafından kolayca emiliyor ve leke bırakmıyor.”


  Ürün fiyatları:

  Deracine Güneş Kremi 50 SPF – 50 ml. tüp: 34,5 TL
  Deracine Güneş Kremi 30 SPF – 200 ml pompalı şişe: 30 TL
  Deracine Güneş Kremi 15 SPF - 200 ml pompalı şişe: 29 TL
  Deracine Güneş Yağı 6 SPF - 200 ml sprey pompalı şişe: 22 TL
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bitkisel Güneş Koruyucu Forum Tarih
Bitkisel Psişizm Nedir - Bitkisel Psişizm Hakkında Bilgi Psikoloji 22 Şubat 2012
Bitkisel Besinler Nelerdir - Bitkisel Besinler Hakkında Bilgi Diyet Beslenme 20 Şubat 2012
Sivilcelere İyi Gelen Bitkisel Yöntemler Güzellik & Bakım 16 Ocak 2012
Bebeklerde Gaz Sorununa Bitkisel Çözüm Çocuk Sağlığı ve Bakımı 9 Ocak 2012
Doğal ve Bitkisel Fibromiyalji Tedavisi Şifalı Bitkiler 9 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş