Bitdefender 8 Professional Plus Turkçe

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 8 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Bitdefender 8 Professional Plus Turkçe konusu
  Bitdefender 8 Professional Plus Turkçe

  Kişisel Güvenlik Ürünleri - BitDefender 8 Professional Plus

  Antivirus, AntiSpam, Firewall!.. Hepsi bir arada!... Kişisel bilgisayarınız için en kapsamlı koruma olan BitDefender 8 Professional Plus ile artık tüm güvenliğiniz kontrolünüz altında!!!
  İyi bir anti virüs programı, ne yazık ki şu anda ağ ortamında tek başına yetersiz kalmaktadır.Tehlikeler bilgisayarlara yalnızca virüslerden değil, ağlardan ve de aynı zamanda hackerlar yada spamcılar gibi kötü niyetli bireylerden de gelmektedir. BitDefender ürün geliştirme ekibi bilgisayarlar için günümüzün pek çok tehlikesini belirleyerek, bunlar için tek bir güvenlik yazılımı paketi geliştirmiştir.
  BitDefender 8 Professional Plus, kişisel ve kurumsal internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için antivirüs, firewall ve antispam modüllerini içine alan çok amaçlı bir güvenlik paketi olarak geliştirilmiştir.
  Yapılandırma sihirbazları size adım adım tüm prosedürleri uygulatarak sisteminizi güvenli hale getirenizi kolaylaştırır.
  Antivirüs
  Bir Antivirüs modülünün görevi varolan virüsleri belirlemek ve temizlemektir. BitDefender Antivirüs, ICSA Labs, Virüs Bulletin, Checkmark, Checkvir ve TUV gibi dünyanın sayılı kuruluşlarından onaylı güçlü tarama motorlarını kullanmaktadır. Yeni ve geliştirilmiş BitDefender tarama motorları, virüs bulaşmış dosyaları erişim anında tarayıp temizleyerek veri kayıplarını minimuma indirir. Virüs bulaşmış dosyalar böylece silinmek yerine kurtarılabilir.
  Peer-2-Peer Uygulama Koruması
  MSN Messenger, ICQ vb gibi anında mesajlaşma ve Kazaa gibi dosya paylaşım yazılımları yoluyla yayılan virüslere karşı mükemmel koruma sağlar.
  Yenilikçi Davranış Bloklaması
  Kötü niyetli uygulamaları, davranış analiziyle bloklar. Bu yöntem yeni oluşan virüsler, Trojanlar, internet solucanları ve diğer potansiyel kötü niyetli kodlara karşı ileri koruma sağlar. Dosya sistemi, registry ve internet faaliyetlerini sürekli olarak görüntüler.
  Tam e-posta korumasıBu uygulama POP3 iletişim seviyesi üzerinden çalışır, istemcilerin kullandıkları programlar ne olursa olsun (MS Exchange, MS Outlook, MS Outlook Express, Netscape, Mozilla Firefox, Eudora, Lotus Notes, Pegasus, The Bat, vb.) gelen herhangi bir virüslü e-postayı hiç bir ek yapılandırma olmaksızın bloklar.
  Firewall
  Firewall modülü, giden ve gelen trafiği süzerek, çerezleri kontrol ederek, kötü niyetli script ve XXX?dialer tipi programları blokla***** verilerinizi ve gizliliğinizi korur.
  Internet Trafik Kontrolü
  Gelen veya giden bağlantılarınızına onay/ret vermek için kesin tanımlamalar yapar. Belirli iletişim protokollerine, bağlantı noktalarına, uygulamalara ve/veya uzak adreslere dair kurallar tanımlar.
  Gelişmiş Internet Uygulama Kontrolü
  Kullanıcıları herhangi bir uygulamanın internete erişmeye çalıştığı hakkında uyarır. Ağ erişimini isteyen uygulamaların güvenilirliği hakkında sizi bilgilendirir, böylece karar vermeniz kolaylaşır.
  Kapsamlı Kişisel Gizlilik Kontrolü
  Firewall, gelen ve giden çerez tipi dosyaları filtreler, internette gezinirken kimliğinizi ve tercihlerinizi gizli tutabilirsiniz.
  Etkin İçerik KontrolüActiveX,Java Script yada Java Applet tipi kodlar gibi, herhangi bir potansiyel kötü niyetli uygulamayı önceden sezerek bloklar.
  Dial Kontrolü
  Ayarlanabilen anti-dialer, büyük telefon faturaları ödememeniz için kötü niyetli uygulamaların çalıştırılmasını önler.
  AntiSpam
  Kendi Kendine Öğrenen Bayesian Süzgeci
  Yalnızca bir tıklama ile gelişmiş kendi başına öğrenebilen gelişmiş Bayesian süzgeci size iletilerinizi Spam ya da değil şeklinde sınıflamanıza olanak sağlar. Süzgeç sadece bir kaç tekrarlama ile öğrenmeye başlayacak ve zaman geçtikçe çok daha az karar vermeye başladığınızı göreceksiniz. Yaptığınız her işaretleme süzgecin doğruluk oranını arttıracaktır. Süzgecinizin duyarlılık ayarları istediğiniz gibi yüksek yada alçak olarak ayarlanabilir.
  Sezgisel süzgeç, URL Süzgeci, Whitelist/BlackList, Karakter Seti Süzgeci ve Resim süzgeci
  E-postanızı Bayesian süzgeci dışında beş süzgeç tipi daha kontrol eder. Sezgisel (Heuristic) süzgeç iletiyi spamın karakterisiğine göre inceler. Whitelist/Blacklist süzgeci bilinen spamcıların adreslerinden gelen gelenleri geri çevirirken, arkadaşlarınızdan gelenlere izin verecek, URL süzgeci kötü niyetli linkleri içeren iletileri, karakter seti süzgeci değişik karakter setlerinde yazılmış iletileri ve resim süzgeci ise spam içerikli ekli resim bulunan iletileri bloklar.
  Diğer Özellikler
  Antivirüs korumasının akıllı güncelleştirmeleri kullanıcı müdehalesi gerektirmez. Live Update ağdan, internet üzerinden direkt olarak yada bir Proxy sunucusu aracılığı ile gerçekleştirebilir.
  Bu ürün, eğer gerekirse kendi kendisini BitDefender sunucularından yüklemeler yoluyla, zarar görmüş yada kayıp dosyaları tamir edebilir.
  BitDefender lisans sahipleri virüs tanımlama ve ürün güncellemelerinden ücretsiz faydalanabilirler. Nitelikli teknik destek temsilcileri ve çevrimiçi veri tabanı aracılığıyla sıkça sorulan sorularınız için profesyonel teknik destek alabilirisiniz.
  Sistem Gereksinimleri:
  Pentium CPU veya benzeri uyumlu bir PC,minimum 64 MB RAM (128 MB tavsiye edilir),minimum 40 MB kullanılabilir boş bellek alanı.
  İşletim sistemi:Windows 98/NT-SP6/Me/2000/XP IE 4.0 ( + )

  http://rapidshare.com/files/10378295...rar | 15269 KB
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Bitdefender Professional Plus Forum Tarih
BitDefender Antivirus 2011 Virüsten Koruma Programı Güvenlik Programları 14 Aralık 2010
BitDefender Internet Security 2011 Tam Sistem Koruma Programı Güvenlik Programları 14 Aralık 2010
BitDefender Antivirus 2010 13.0.15.297 İndir Güvenlik Programları 15 Kasım 2009
BitDefender Internet Security 2010 13.0.15.297 İndir Güvenlik Programları 15 Kasım 2009
BitDefender Total Security 2010 13.0.15.297 İndir Güvenlik Programları 15 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş