Birdirbir tatil özel sayısı

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda GizLi_ÖzNe tarafından 9 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Birdirbir tatil özel sayısı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Birdirbir Dergisi Hacivat ile Karagöz Hayta ile Cemşit İcat Taci Zorbul Zehra gibi kahramanlarıyla bu sayısında da hem öğretiyor hem eğlendiriyor.

  [​IMG]

  Birdirbir Dergisi’nin “Kitaplara İman” Konulu 34. Sayısı Çıktı!Türkiye’nin ilk Eğlenceli Din Eğitimi ve Kültürü Dergisi Birdirbir’in “kitaplara iman” konulu 34. sayısı çıktı. Derginin son sayısında tatil ve kutsal kitaplar ağırlıklı konular olarak dikkat çekiyor.
  34. Sayıda Neler Var?
  EDAM (Eğitim Danışmanlığı ve Araştırmaları Merkezi) tarafından yayımlanan Birdirbir Dergisi Hacivat ile Karagöz Hayta ile Cemşit İcat Taci Zorbul Zehra gibi kahramanlarıyla bu sayısında da hem öğretiyor hem eğlendiriyor.
  Hayat Bilgisi köşesinde bu ay kutsal kitaplar tanıkılıyor: Tevrat Zebur İncil ve Kur’an… Hepsinin sözü farklı olsa da özü bir.
  Dua sayfasının bu ayki yazarı İsmail Ammar “Doğruluk için atan yüreğimin sahibi yalnız Sen’i seveni sevmemi nasip eyle Ey Reşid!” diye sesleniyor…
  Yeryüzü Mescidini gezen çizgi roman kahramanı Batuta bu ay bize dünyanın birçok yerinden her milletin kendi diline çevrilen Kur’ an-ı Kerim meallerini tanıtıyor. Farsçadan Malaycaya İngilizceden Çinceye… Dünya dillerindeki mealleri tanımak için Batuta’nın yolculuğuna eşlik etmek yeterli.
  Birdirbir Hediye Vermeye Devam Ediyor
  Dergisini bu sayının ödüllü bulmacasını doğru cevaplayan tam 20 kişi helikopter kalem kazanacak. Birdirbir dergisine abone olan ya da aboneliğini yenileyenlere ise Birdirbir Kitaplığından “Hac Yolcusu - Karınca Rasin’le İslam’ın Şartlarını Öğreniyoruz” adlı kitap hediye edilecek.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Birdirbir tatil özel Forum Tarih
Türkiye'nin en güzel tatil yerleri nerelerdir? Türkiye Tatil Yerleri Hoteller 2 Ekim 2016
Tatil İle İlgili Kompozisyon Kısa Tatil Konulu Kompozisyon Eğitim Bilgileri 8 Şubat 2014
Sömestr Tatili Ne Zaman 2014 Yarıyıl Tatili Tarihi Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 15 Aralık 2013
15 Tatil Ne Zaman 2013 2014 Yarıyıl Tatili Tarihi Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 4 Eylül 2013
2013 Yılı Bayram Tatilleri Tarihleri Özel Gün ve Geceler 18 Aralık 2012

Bu Sayfayı Paylaş