Bir sevindik bir üzüldük

'Basketbol' forumunda Dine tarafından 26 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Bir sevindik bir üzüldük konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    26 Kasım 2009, Perşembe

[SIZE=+0][/SIZE]Bir sevindik bir üzüldük

[SIZE=+0][/SIZE]Avrupa Bayanlar Ligi'nde dün Fenerbahçe deplasmanda zafere ulaşırken Galatasaray mağlup oldu.
    FIBA Avrupa Bayanlar Ligi’nde dün bir üzüldük, bir sevindik. A Grubu’ndaki temsilcimiz Galatasaray sahasında konuk ettiği İspanyol ekibi Ros Casares’e 1 sayı farkla 63-62 yenilirken, D Grubu’nda yer alan Fenerbahçe deplasmanda Fransız Tarbes’i 83-70 yıktı. Sarı-Kırmızılılar, başa baş geçen mücadelede grubunda aynı puana sahip rakibi karşısında fark yaratmaya çalışsa da başarılı olamadı. Bu sonuçla Cim Bom, 5 maçında 2 mağlubiyetini aldı. Diğer ekibimiz Fenerbahçe ise maçın başından sonuna kadar skorda üstünlük sağlayarak sonuca gitti.

Öte yandan bugün FIBA Bayanlar Avrupa Kupası’nda 3 temsilcimiz mücadele edecek: 18.00 Samsun-Targoviste (KIB), 18.30 Botaş-Bachet (ROM), 19.30 BJK Cola Turka-Hatis (YUN)

Fanatik

Yükleniyor...