Bir rüya gördüm

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 25 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Bir rüya gördüm konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nil Karaibrahimgil kendi düğününü yazdı..


  [SIZE=+0][/SIZE]

  Geçtiğimiz hafta reklamcı Serdar Erener ile Mısır’da nikâh masasına oturan Nil Karaibrahimgil, düğünün detaylarını köşesinde yazdı.
  Masal gibi bir tören
  [​IMG]
  10 yıldır birlikte olan Nil Karaibrahimgil ile Serdar Erener, geçtiğimiz çarşamba günü masalları andıran bir törenle evlendi. ıkilinin hazırlıklarını gizlilik içinde yürüttüğü törene sadece aileler ve yakın dostlar katıldı. Karaibrahimgil, Kahire Büyükelçiliği’nde başlayıp Nil Nehri üzerinde devam eden düğünün detaylarını, “Rüyamda evleniyodum” başlığıyla kaleme aldı:
  Yeni maceraya hoş geldin

  “Kahire’de, ‘evet’ diyorum bir soruya. Sonra ağlıyorum yine. Sanki, zaten elimi hiç bırakmamış bir sevgiliyi, hırkamın içine sokmuşum gibi... Gemideki herkes orda değil o an. Ama ordalar. Nasıl oldu bilmiyorum, galiba biraz sarhoşum da, çünkü dönerken ‘boşverin piramitleri gemimize dönelim’ diyorum. ‘Nile Adventurer’ gemimizin adı. Sanki bana, ‘bu yeni maceraya hoş geldin’ gibi bir şakası var.”

  Nil’in perisi

  Nil Karaibrahimgil: “Küçük bir kız çocuğu, koşarak kollarıma atladı. Adı ‘peri’ymiş. Kucağıma aldım onu. Etrafıma baktım. Bu gerçek olabilir mi?”  Hürriyet
   

Bu Sayfayı Paylaş