Bir Popstar Bayhan Hikayesi

'Komik Resimler' forumunda NeslisH tarafından 22 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Bir Popstar Bayhan Hikayesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Uzun zamandır Bayhan'dan ses soluk yok ve bu zaman içerisinde ona ne olduğunu biliyor musunuz hayır bilmiyorsunuz ama biz ne yaptık sizin için araştırdık.
  İşte Şok Haber;
  Bayhan'a ne oldu ?

  [​IMG]

  Bayhan Albüm satışlarından ve konserlerden eşşek yükü ile para kazandı. Artık çok parası vardı, Bu parayı hayırlı bir işe yatırmayı düşündü.

  [​IMG]

  Vee bütün parasını kumara yatırdı ve kısa sürede (yaklaşık 5 dk. içerisinde) bütün parasını kaybetti.

  [​IMG]

  Geçimini sağlıyabilmek için İstanbul'un köhne mekanlarında yaygın bir akım olan Rak Müziği söylemeye başlamıştı. Küçük bir rak grubunun solistiydi. Ama içinde hep arabeks müziğin aşkı vardı.

  [​IMG]

  İş çıkışı gittiği mahalle maçlarında bile aklında arabeks müziği çalıyordu. O arabeks gitti. Rak müziği ona göre değildi.

  [​IMG]

  Ve bir gün dayanamadı ve çalıştığı mekandaki rak grubunun solisti olan Bayhan o gün çalınan rak müziğini arabeks makamında söyledi ve bütün olanlar olmuştu.

  [​IMG]

  Bayhan çalıştığı mekanda bütün hayranlarının gözleri önünde tekme tokat dövüldü ve bu kavga esnasında ağzına sağlam bir yumruk yedi bırakn şarkı söylemeyi ıslık bile çalamıyordu.
  Bayhan hayranlarına karşı dağılan kariyerini ve ağzını yeniden toplamak için yemin etti.

  [​IMG]

  Bayhan tarz değiştirmeyi karar verdi saç uzatıp dövme yaptırmıştı ama saçları uzun olduğu için hayranları onu tanımadı.
  Başka bir imaj yapmalıydı hayranlarına kavuşmalıydı.

  [​IMG]

  Ve o zamanlar yaygın olan pirsing modasına uymaya karar verdi ama biraz işin dozunu kaçıran Bayhan vucuduna taktırdığı metal pirsingler yüzünden tetenoz olmuştu.

  [​IMG]

  Uzun süren tadaviler ardından Bayhan Dimmu Borgir Grububa katıldı ama Bayhan bir şeyi hesap edememişti Dimmu Borgir Grubuna katılmıştı ama bir kelime dahi ingilizce bilmiyordu bu yüzden bu gruptan ayrılması kısa sürdü. (yaklaşık 10 saniye)

  [​IMG]

  Artık Bayhan'ın cebinde 3 kuruşu bile kalmamıştı ve lüks restorantlarda yemek yiyebilir nede en marka elbiseler giyebiliyordu oturduğu gecekondunun bile kirasını ödeyemez olmuştu ve ev sahibi onu sokağa attı.
  Bunu üzerine sokaklarda yaşamaya başlayan Bayhan bir madde bağımlısı olmuştu. Bali, uhu, 404, [​IMG]zamk ve hatta japon yapıştırısı bile kulllanır olmuştu.

  [​IMG]

  Bayhan aç kaldığı bir gün sadece ekmek alacak parayı bulabilmek için sokak arkadaşlarıyla banka soymaya karar verdi.

  [​IMG]

  Bayhan ve sokak arkadaşları bankaların güvenlik sistemi ile korunduğunu bilmiyorlardı ve banka soygunu esnasında Bayhan ve sokak arkadaşları polis tarafından yakalandı.

  [​IMG]

  Ve hakkında türlü haberler çıkmaya başladı artık halk ondan nefret ediyordu ve halkın büyük tepkisini üstüne çeken Bayhan ısısız bir adadaki hapishaneye tayin edilmişti.

  [​IMG]

  Bayhan hapishanede volta attığı birgün durup düşünmeye başladı bütün bunların sebebi rak müzikti başına ne geldiyse rak müzikten gelmişti en kısa sürede hapishaneden kaçmanın bir yolunu bulup rak müzikten intikamını almalıydı.

  [​IMG]

  Bayhan şanslıydı hapsanenin dibinden mahkumları sevk etmek için kullanılan eski bir amerikan uzağı vardı ve bayhan'a babası küçükklen uçak sürmesini öğretmişti bayhan bunu fırsat biilerek bir gece yarısı uçak ile hapsaneden kaçtı.

  [​IMG]

  Bayhan olabildiğinde uzağa uçtu ve bilmediği diyarlarda bir dağ evinde sığındı.

  [​IMG]

  Eskimoğlar bayhana dağ evinde perişan bir halde bulup kabilelerine götürdüler ve bayhana baktılar iyileştirdiler.

  [​IMG]

  Ve hatta balık tutmasını dahi öğrettiler artık bayhanın ruhu olgunlaşmıştı ve dahada olgunlaştırıp nirvanaya ulaşmalıydı çünkü doğru yolu bulmuştu.

  [​IMG]

  Ruhunun olgunlaşmasını fırsat bilen bayhan nirvanaya ulaşmak için bir budist oldu ve senelerce burda eğitim görüp baş keşiş oldu ama bayhan dahada yükselmeliydi.

  [​IMG]

  Dahada yükselmek için bayhan aya çıktı ve ruhu gereken olgunluğa gelmişti artık dünyaya inip intikam alma vaktiydi.

  [​IMG]

  Bayhan ilk gördüğü ay-dünta arası sefer yapan dolmuşa atlayıp dünyaya döndü ve artık intikam vakti gelmişti.

  [​IMG]

  Dolmuştan iner inmez ayağında ayın tozu ile kuzeni hayko nun yanına gitti ve rakçıların zaafları ve en zayıf yönlerini öğrendi artık bayhanı kimse tutamazdı.

  [​IMG]

  BAyhan sisli bir gecede çıktı ve babadan kalma kılıcı ile sessizce bütün rakçıları katletti ve artık ne dünyada nede kainatta rakçı kalmamıştı ve artık arabeks özgürdü.

  [​IMG]

  Bayhan artık arabeksin kralıydı ve istediği olmuştu artık arabeks dünyaca tanınan inlü ve gençlerin sevdiği bir müzikti ve bayhanda bu müziğin kralıydı.

  THE END
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Popstar Bayhan Hikayesi Forum Tarih
Elif almanya popstar'da finalde Müzik Haberleri 11 Aralık 2009
Dünyanın En iyi popstarı Müzik Haberleri 3 Aralık 2009
Adım adım ‘Popstar' yolunda Magazin Haberleri 22 Ekim 2009
Bakacak Şehit Yüksel Bayhan İlköğretim Oklu Bilgileri Merkez Balıkesir Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 14 Haziran 2012
Bayhan İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 16 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş