Bir Köle Zencinin Bayrak sevgisi ve biz

'Seviyeli-Ciddi Konular' forumunda NeslisH tarafından 16 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Bir Köle Zencinin Bayrak sevgisi ve biz konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]
  [​IMG]

  Bir rahmetlik Eceviti, Türkeşi, Özalı nasıl ki bir lider vasıflı insalar olarak bilirsem günümüzde Başbakan Tayyip Erdoğan da bir liderdir.

  Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Türk bayrağına teröristler ve hainlerce yapılan saldırılar karşılığında, son zamanlarda söylediği öyle bir söz varki düşünen bir insan için, hain ve ihanet dolu olmayan bir toplum için çok ama çok önemli bir mesaj taşımaktadır.

  "Amerika'nın zencisi herhangi bir yarışmada birinci geldiklerinde, Amerika bayrağına sarılıp tur atmaktadırlar, bizim bayrağımız bu kadar da saygı ve sevgiye değmez mi" gibi benzeri bir ifade kullandı...!

  Evet arkadaşlar durup iyice düşünmemiz gerekn bir sözdü. Niçin derseniz, Amerika işgal ettiği Afrika devletlerinden topladıkları, güçlü ve genç nesilleri Amerikaya kaçırmak sureti ile beyaz insanlara yani kendilerine yani avrupa kökenli medeni, kültürlü ve hatta bu günlerde insan hakları savunucusu insanlar köle olarak kullanmışlar ve hatta gözlerinin tutuğu geçn kızları ise cinsel arzularını yerine getirmek üzere kullanmışlardır. Bu durum çok değil daha elli sene öncesine kadar bu durum böyle iken, hatta yaşayan şu anki nesillerin bir çoğunun köleliği yaşadığı ve tazeliği hafızada canlı iken, bu insanlar yaşadıkları şu anki Amerika devletinin bayrağını gururla taşımakta ve herhangi bir sevinçlerinde bayraklarına sarılmaktadırlar.

  Ne hikmettir bir türlü bilinmez ancak, bu ülkeyi;;
  Balkanlarda, Anafartalarda, Trablusgarpta, Balkan Harplerinde ve Çanakkale zaferinde omuz omuza, koyun koyuna, canla başla birlikte savunduğumuz, birlikte gazi olup ve birlikte uğruna şehit düştüğümüz bu vatanın bayrağına hakaret etmek için yarış başlamış,
  Bu ülkeyi bölebilmek için insanlar birbirleri ile yarışmaktadır.


  Yazık, Yazıklar olsun.....

  Bu saldırıyı yapanlara, Bu saldırıyı yapanlara ve bu saldırıyı yapanlara gerekli yasal cezaların en ağırını veremeyenlere, bu cezalar az ise gerekli yasal düzenlemeleri yapmayanlara....

  Söylermisiniz;;;;;
  Bir avrupa devletlerinde veya Amerikada bayraklarına hakaret yapılsa, ülke bölünmek istense, oturupta oh iyi ediyorsunuz aferin mi derler yoksa gerekli cezalar ve dersler anında verilirmiydsi. İnsanlık ve insan hakları dinlerlermiydi????????????

  Sanmıyorum......


  Günümüzdeki Türk Bayrağının doğuşunu inanıyorum ki herkes biliyor, Ancak Türkiye insanlarının gaflet ve delaleti her zaman vardır. onun için tekrar hatırlatma ihtiyacı duydum...................

  Bilinen efsaneye göre, 1. Kosova Savaşı sonrasında; Türk askerlerin kanının bir çukurda toplanması sonucunda; Ay ve Yıldız'ın yan yana gelmesi ile oluştuğu söylenmektedir.

  Buradaki Türk askerlerinin de kafataslarına bakmadıkları için

  "Türk, Kürt, Laz, çerkez,vb." insanlarımızın kanıydı, yani yine bizlerin ve sizlerin kanı ile şekillenmiş bir bayrağı kabul etmiyoruz ve bu bayrağa hakaret edilmesini bir türlü anlamıyorum.


  Evet bizler bir Amerikan zencisinin bayrağına göstermiş olduğu saygı ve sevgiyi bırakın, Birlik ve beraberlikl içinde dökülmüş kanlarımıza dahi sahip çıkamamaktayız, ne yazık, yazıklar olsun bize ve bizleri bu hale getirenlere.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Köle Zencinin Bayrak Forum Tarih
Cüzzam şarbon verem kangren kolera hastalıkları nedir Genel Sağlık 15 Nisan 2014
2013 Zara Sonbahar Kış Koleksiyonu Populer markalar & Moda 24 Ekim 2012
Hangi İllerde Polis Koleji Var Seviyeli-Ciddi Konular 28 Eylül 2012
Kolestrole Ne İyi Geliyor Diyet Beslenme 20 Eylül 2012
Kolesterol Nedir, Kolesterol Ne Demektir? Genel Sağlık 20 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş