Bir Bulut Olsam 22. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 29 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Bir Bulut Olsam 22. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  22.Bölüm Özeti
  Kanlı baskını haber alan serdar vem mustafa hemen olay yerine gider.Narin'i kanlar içinde gören mustafa büyük bir şok ve acı yaşar.narin'i kurtarmak için ortalığı birbirine katar.Serdar ise Mustafa'yı sakinleştirip,kına evindeki ağır yaralıları bir an önce hastaneye götürmek için çabalar.

  Bu olayı haberde izleyen Harun hemen Güzelyurt'a gelir.Ona haber verilmemesinden dolayı kızgındır kendisinin hiçe sayılmasından memnun değildir.Öğrendikleri bukadarıylada kalmaz.Narininin işe başladığını ve onsuz yeni bir düzen kurduğunu far eder.Narin'i de alıp gitme planları yapmaktadır.

  Serdar,Harun'un Narin'i Söke'ye götüreceğini öğrenir ve allak bullak olur.Bir de bunun üzerine annesini İnci hanımın ona yaşadığını sandığı aşk için söylediği ağır sözler yüzüne bir tokat gibi çarpacaktır.

  Bahar konağa iyice yerleşmiştir ama Asiye onu rahat bırakmaz.Araların da büyük bir gerilim ve mücadele yaşanır.düriye hanım da Baar'dan yaşadığı acının intikamını kendi usulünce alıp,onu susturacaktır.

  Avukat Diyar'ın Narin'e getirdiği zarf onu tekrar umutlandırır.Amcası Aslan beye açtığı miras davası süpriz bir gelişmeyle sonuçlanır.O artık Aslan Buut ve Mustafa Bulut'un mallarının ortağıdır.Bunun üzerine Narin yeni kararlar alacak ve hemen uygulamaya geçecektir.Ama bu karar amcasını ve Mustafa'yı şok eder.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bulut Olsam Bölüm Forum Tarih
Bir Bulut Olsam 29.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 22 Aralık 2009
Bir Bulut Olsam 28.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Aralık 2009
Bir Bulut Olsam 27.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 8 Aralık 2009
Bir Bulut Olsam 26.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 1 Aralık 2009
Bir Bulut Olsam 25. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 19 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş