Bir Adam Gelir ve Değişir Dünya!

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda NeslisH tarafından 29 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Bir Adam Gelir ve Değişir Dünya! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sizi bilmiyorum ama benim gibi bir aşk kadınıysanız, aşktan beslenirsiniz. Hatta aşk hayatınızdan çıkıp gittiğinde ya da uzun zaman kapınızı çalmadığında, sanki bir kolunuz yokmuş, nefes alamıyormuş gibi hissedersiniz.

  [​IMG]  Aşk, hücrelerime sızmaya başladığında, bütün dengem değişir. Mutlu bir kadın olurum öncelikle, çevreme ışık saçarım. Etrafımdaki her şeyi farklı görürüm. Her gün önünden geçtiğim ağaç, bir gül fidesi, küçük bir çocuk, gri deniz, ne varsa, gözüme değişik görünür. Dostlarıma, aileme karşı daha müşfik ve anlayışlı oluyorum. İşinde üreten, yaratıcı, alternatifleri görebilen, çözüm odaklı biri haline gelebiliyorum. Elbette bütün bu dönüşüm, aşk gerçekten lezzetli bir aşk ise oluyor.
  Aşk dediğin yaşamına bir değer katabilmelidir. Yalnızca cinsel çekim, heyecan, basit bir aptallık halinin ötesinde bir durumu oluşturabilmelidir. Bunun gerçekleşebilmesi için de, aşık olduğunuz adamın, nitelikleri, sahip oldukları, dünyaya nasıl baktığı, sizinle paylaşmaya gönüllü olduğu birikimi (burada bahsedilen kesinlikle maddi zenginlikler değildir) en önemli kriterdir.
  Aşık olunmaya değer bir adam, hayatınıza girdiğinde, sizde fark yaratabilmelidir. Ancak bütün bu anlattıklarım, sizin beklentilerinizin de aynı yönde olmasıyla karşılık bulacaktır. Siz aşkı gezmek, eğlenmek, heyecanlanmak ve mutlu cinsel hayattan ibarettir diye tanımlıyorsanız, söylediklerim sizin için havada kalacaktır mutlaka.
  Ben aşkı iliklerime kadar hissetmeyi severim. İçimin susuzluktan kavrulduğu gibi kavurmalıdır bedenim, sohbetini duymadan, yaşadıklarımı anlatıp fikrini almadan geçemeyeceğim kadar önemli olmalıdır sevdiğim adam.
  Benden farklı düşünebilen, madalyonun başka bir yüzü olduğuna ikna edecek kadar fikir sahibi, yani bana değişik pencerelerden bakmayı öğretecek bir erkeğe aşık olurum.

  Alıntıdır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Adam Gelir Değişir Forum Tarih
Osmanlı Devletinde yaşamış önemli bilim adamları ve çalışmaları Tarihi Bilgiler 18 Ocak 2017
Periyodik tablo ile ilgili araştırma yapan bilim adamları ve çalışmaları kısaca Düşünürler-Filozoflar 7 Aralık 2016
Atom ile ilgili araştırma yapan bilim adamları kısaca Bilim & Teknoloji 17 Kasım 2016
Aydınlatma teknolojisi gelişimine katkısı olan bilim adamları Bilim & Teknoloji 23 Şubat 2016
İlkçağ yunan bilim adamları kimlerdir? Düşünürler-Filozoflar 29 Ocak 2016

Bu Sayfayı Paylaş