Bir Çocuk Vardı Dersin...!

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda Dine tarafından 14 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Bir Çocuk Vardı Dersin...! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Bir çocuktu dersin...Gözlerime bakarak Ağlayan,Tek Çocuktu Dersin,Tatmadığım mutlulukları bana avuçlarıyla,Elleriyle Tattıran Dersin...  Ve Bir Çocuktu Dersin Ben Her gittiğimde bana Gelen,Oydu Gözyaşlarımın Değerini Bilen ve Ağlamamı İstemeyen,Tek Çocuktu Dersin.

  Bir Çocuktu Dersin Ve yine Oydu Derdimin Tesellisi,Kendi Derdi Yetmezmiş Gibi,Beni Kendine Dert Bilende de Oydu Dersin  Bir Çocuktu Dersin Yanlız ve Ağlamaklı Gecelerime İmzasını Atan ve Yine Oydu Dersin,Kelimelerimin Bittiği An...  Bir Çocuktu Dersin Gülümsemelerin En Güzeli...  Bir Çocuktu Dersin Boşluklarda Aniden Gelipte Elimden Tutan ve yine Oydu Sadece İsmim İçin Bİr Çook Kalemler Kıran...  Bir Çocuktu Dersin Üşenmeden,Bir Sokak Lambası Altında,Benim Cama Çıkmamı Bekleyen ve yine Oydu Dersin Çıkmayacağımı Bile Bile,Bıkmadan Saatlerce Bekleyen...  Bir Çocuktu Dersin Özlemlere Tahammül Edemeyen ve Yine Oydu Dersin Beni Görmeden de Sevebilen.  Bir Çocuktu Dersin Bana Gerçek Sevgiyi Gösteren Ve Öğreten  Bir Çocuktu Dersin Okul Çıkışlarında Yolumu Gözleyen ve Yine Oydu Dersin,Ders Defterlerimin arkasında ismi Yazılı olan...  Bir Çocuktu Dersin Harcanacağını Bilmeden,Cesurca Yüreğini Avuçlarıma bırakan.  Bir Çocuktu Dersin Beni Yokluğumda Gecelere İhbar Eden.  Bir Çocuktu Dersin Beni Benden Çook Seven ve Yine Oydu Aynalarda ki Yüzüm  Bir Çocuktu vardı Dersin Yağmurlu Havalarda Sokaklarda Dolaşan ve Yine Oydu Dersin Geceleri Yokluğumda Yıldızlara Sataşan.  Bir Çocuktu Dersin Güvercin Hedasında Yüzü,Denizleri Kıskandıran Gözü,Birde Dilinden Düşürmediği Sözü SENSİZ OLAMAM vardı dersin.  Bir Çocuktu Dersin Kırılgandı..  Bir Çocuktu Dersin Çocukluğumun Tozlu Sokaklarında Tanıdığım ve Yine Oydu Dersin Bir Toz Penbe Hayaller Uğruna Yitirdiğim.  Bir Çocuktu Dersin Unutmak Nedir Bilmeyen,Unutulmaya Tahammül Edilmeyen.  Bir Çocuk Vardı Dersin Elini Tuttuğumda Heyecanlandığım  Bir Çocuk Vardı Dersin Kışımı Yaza Çeviren Ve Yine Oydu Dersin Sonbahar Yaprakları Gibi YÜreklerimden Dökülen

  Bir Çocuk Vardı Dersin Sürekli Yağmurda Ağlardı,Gözyaşlarını Kimse Görmesin Dİye ve Yine OyDu dersin Gözyaşlarımı Yağmurlardan Kıskanan  Bir Çocuk Vardı Dersin Görülmüş Ve yaşanmış Rüyaların En Güzeli.  Bir Çocuk Vardı Aşk Şiirleri Onun Sesiyle Anlam Bulurdu.  Bir Çocuk Vardı Dersin GÖzleri Kan Çanağı Gibiydi,Geceleri Beni Düşündmekten Uyuyamıyormuş dersin.  Bir Çocuk Vardı Dersin Yüreğini Rehin Aldığım ve Yine Oydu Dersin Sonkez Gözlerine Bakamadığım.  Bir Çocuk Vardı Dersin Yokluğunda Üşüyüp,Yüreğinde ısınıp,Gözlerinde Yaşam Bulup,sesinde Eridiğim..  Bir Çocuk Vardı Dersin Sevdimi Birkez Sever,Sildi mi Birkez Sİlerdi.  Bir Çocuk Vardı Dersin Delikanlımdı dersin,Yürek Sokağımın Serserisiydi,Serserimdi! Dersin  Bir Çocuk Vardı Dersin Aşk kokan Dudakları,Yüreğinden Çıkarıp Atamadıkları Ve herşeye Rağmen Unutamadıkları vardı.  Bir Çocuk Vardı Dersin Sabahları Güneşim,Geceleri Teselli Buduğum Mum Işığımdı Dersin  Bir Çocuk Vardı Dersin Şarkıların Anlamı  Bir Çocuk Dersin AYrılıkların En Ağlamaklısı.  Bir Çocuk Vardı Dersin İçinde,Çoooooktan Kaçmış Dersin.  Bir Çocuk Vardı Dersin Şimdi Akan Gözyaşlarımın Sebebide,O Çocuktu Dersin  Bir Çocuk Vardı Dersin Öldü Dersin ve Bu mektubu da Bana o Çocuk Yazmış Dersin.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Çocuk Vardı Dersin Forum Tarih
Çocukların Büyüme ve Gelişmesi İçin Hangi Vitaminlere İhtiyacı Vardır Çocuk Yemekleri 2 Ağustos 2013
Çarşıya vardım çocuk şarkısı - Çocuk şarkıları Çocuk Şarkıları & Videolar 25 Ocak 2011
Masalın Çocuk Gelişimine Nasıl bir Etkisi Vardır Çocuklara Masallar Fıkralar 25 Ocak 2011
Çocuklar Vardı Köyümde/Çocuklar Vardı Köyümde Şiiri Çocuk Şarkıları & Videolar 5 Ocak 2010
Çocuktum.. HayaLLerim vardı Diğer Resimler 2 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş