Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri

'Diğer Yerli Diziler' forumunda UquR tarafından 22 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri  1. Bölüm

  Şehrazatın dramı

  Genç ve dul bir kadın olan Şehrazat’ın 5 yaşında lösemi hastası bir oğlu vardır. Uzun aramalardan sonra oğlu Kaan’ın ilik nakli için uygun bir donör bulunur, ancak Şehrazat çok kısa bir süre içinde tedavi için gereken yüklü miktardaki parayı bulmak zorundadır. Şehrazat, önce bankaya kredi için başvurur, ardından kayınpederi Burhan Bey’in kapısını çalar ve son olarak da, henüz üç ay önce girdiği mimarlık şirketinden borç ister. Oğlunu kaybetme korkusu yaşayan ve tedavi parası için çırpınan Şehrazat, hiç beklemediği bir teklifle karşı karşıya kalır. Kaderin kıskıvrak yakaladığı Şehrazat hayatının en önemli seçimini yapmak zorundadır.

  Kayınpeder Burhan Bey, torununun tedavisi için para isteyen Şehrazat’a ne cevap verecek? Şehrazat, kadınlara güvenmeyen ve hepsinin birer servet avcısı olduğunu düşünen patronu Onur’dan borç alabilecek mi? Şehrazat oğlunu yaşatabilecek mi?
   

 2. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  2. Bölüm Özet

  Şehrazat’ın en karanlık gecesi

  Oğlunun tedavisi için çırpınan Şehrazat, patronu Onur’un teklifi karşısında sarsılır. Nadide, torunu için para vermeyi kabul etmeyen eşi Burhan’a karşı tavır alır. Büyük oğlu Ali Kemal ve gelini Füsun, Nadide’ye karşı cephe oluşturur. Parayı son anda bulan Şehrazat, Azerbaycan’dan Kaan’ın ilik nakli için uygun olan donörü getirtir. Kendi kurduğu oyunun altında ezilen Onur şaşkınlık içindedir. Onur’un aksine kadınlarla sorunu olmayan ve Şehrazat’a güvenen Kerem olan bitenlerden habersizdir. Hastanede oğlunun tedavisini başlatan Şehrazat’ı işyerinde zor günler beklemektedir.
   

 3. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  3. Bölüm Özet

  Şehrazat Korku İçinde

  Kaan’ın tedavisi için insafa gelip para vermeyi kabul eden Burhan, Şehrazat’ın cevabı karşısında şaşkınlık içindedir. Nadide, Şehrazat’ın parayı kabul etmemesine inanamaz. Füsun, Şehrazat’ın parayı nasıl bulduğunu çılgınca merak etmektedir. Füsun’un kardeşi Gani’nin İstanbul’a gelmesi Burhan’ın hiç hoşuna gitmez. Şehrazat’ı kafasında bir yere oturtamayan Onur, ona daha fazla iş vererek yüklenir. Onur’un Şehrazat’a aşırı yüklenmesi Kerem’i rahatsız eder. Bennu, Kerem’e ilgi gösterir, fakat Kerem bu ilginin farkında değildir. Holdingin insan kaynakları bölümünden çağrılan Şehrazat çok tedirgin olur. Yabancı işadamlarıyla düzenlenen iş yemeğinde Şehrazat herkesi kendine hayran bırakır. Kaan’ın tedavisinde kritik anlar yaşanmaktadır. Şehrazat’ın yüreği ağzındadır.

  Kaan’ın tedavisi nasıl gidecek? Deneme süresini tamamlayan Şehrazat işyerinde kadroya alınabilecek mi? Kaan’ın doğum gününde Şehrazat’ın yaşadığı korku ne?
   

 4. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  4. Bölüm Özet

  Şehrazat’ın ağzı yüreğinde

  İş yemeğinde Şehrazat’ın içi içini kemirir. Aklında hep hastanede yatan oğlu Kaan vardır. Tedavisinde problem çıkan Kaan’ı babaannesi Nadide ve Mihriban bekler. Kerem’in Şehrazat’la ilgili olumlu sözleri Onur’u sinirlendirir. Bennu, Kerem’e ilgi gösterir fakat Kerem bunu durumu fark etmez. Burhan, Nadide’nin Kaan’ı görmesine karşı çıkar. Kaan’ın tedavisinden sonra işi biten Mihriban memleketine dönmek niyetindedir. Kadınlarla arasını düzeltemeyen Onur’un annesiyle de ilişkisi iyi gitmez. Burhan erkek evlat bekleyen gelini Füsun’u şımartmanın yollarını arar. Onur’un Dubai’ye Şehrazat’ı götürmek istemesi Şehrazat’ı şaşkına çevirirken, Kerem’i öfkelendirir.
   

 5. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  5. Bölüm Özet

  Onur’un yeni teklifi Şehrazat’ı perişan ediyor

  Onur’dan acımasız bir teklif daha alan Şehrazat’ı Dubai’de zor saatler beklemektedir. Kerem’in aklı Onur’la birlikte Dubai’ye giden Şehrazat’ta kalır. Üniversite hazırlık kursuna yazılan Gani, Burhan’ın gözüne girmeye çalışır. Karnında yine bir kız çocuğu taşıyan Füsun’un evdeki gerginliği devam etmektedir. Onur ve Kerem’in arasında Şehrazat nedeniyle tartışma çıkar. Eşi Burhan’la arasını düzelten Nadide, torunu Kaan’ı görmek için çırpınır. Lösemili çocuklar yararına düzenlenen bir gecede Şehrazat’ın karşısına sürpriz biri çıkar.
   

 6. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  6. Bölüm Özet

  Onur Pişmanlıktan Kıvranıyor

  Şehrazat, Feride Hanım’ı karşısında görünce şoke olur. Şehrazat’ın lösemili bir çocuğu olduğunu öğrenen Kerem büyük bir şaşkınlık yaşarken, Onur suçluluk duygusu içinde kıvranır. Onur ve Kerem’in anneleri holdingin personel alma kurallarını sorgular. Holdinge iş başvurusu sırasında yanlış beyan verdiği ortaya çıkan Şehrazat işten kovulacağını düşünmektedir. Nadide, eşi Burhan’a rağmen torunu Kaan’ı görmek ister. Şehrazat bir iş toplantısı sırasında Onur’un aile hayatıyla ilgili önemli bilgiler öğrenir. Vicdan azabı çeken Onur, Şehrazat’la arasını düzeltmeye çalışır. Burhan, erkek çocuk beklediği için acı çeken gelini Füsun’u hoşnut etmeye çalışır. Kerem, Bennu’yu zor bir durumdan kurtarır.
   

 7. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  7. Bölüm Özet

  Holdingteki Yılbaşı Partisi

  Şehrazat ve Kaan’la sinemada karşılaşan Kerem mutluluk içindedir. Onur ise büyük bir gerginlik yaşar. Burhan’ın, torunu Kaan’ın tedavisiyle ilgilenmesi Füsun’u çılgına çevirir. Gani yaptığı bir hata sonucu Burhan’dan sert tepki görür. Mihriban’ın kederi Şehrazat’ı da üzmektedir. Onur annesiyle arasını düzeltmeye çalışır. Kerem’in sürekli aşkından söz etmesi Onur’u rahatsız eder. Holdingdekileri yılbaşı partisi heyecanı sarar. Burhan, Nadide’ye şık bir sürpriz yapar. Sürekli Şehrazat ve Kaan aleyhine konuşan Füsun taktik değiştirmeye karar verir. Bennu, Kerem’in kendisini fark etmesi için elinden geleni yapar. Kerem yılbaşı partisine gelmesi için Şehrazat’a ısrar eder. Yılbaşı partisinde heyecan verici gelişmeler olur.
   

 8. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  8. BÖLÜM  Onur ve Kerem birbirine giriyor!

  Holdingteki yılbaşı partisinde duygu fırtınaları esiyor. Kerem'in Şehrazat'a yakınlığı Onur'u sinirlendirir, Bennu'yu üzer. Onur Şehrazat'la ilgili Kerem'e hesap sorar, Kerem duygularının peşinden gitmeye kararlı. Ali Kemal evdekilerden gizli bir iş çevirir. Onur'un sinirli hali annesini de rahatsız eder. Şehrazat, Kerem yüzünden kendisine tavır alan Bennu'ya çok kırılır. Füsun Şehrazat'la iletişime geçmek için plan kurar. Burhan karısı Nadide'ye büyük bir sürpriz yapar. Onur ve Kerem aralarındaki soğuk savaşı etrafa belli etmemeye çalışırlar. Kerem Şehrazat'a aşkını anlatmanın yollarını ararken, Onur'un bir hareketi karşısında Şehrazat büyük bir şok yaşar.
  Onur yılbaşı partisini niye terk ediyor? Ali Kemal babasına niye yalan söylüyor? Onur Şehrazat'la ilgili kimden tavsiye alıyor? Şehrazat ve Burhan bu kez nasıl karşılaşacak?
   

 9. UquR

  UquR Üye


  Onur'dan Şehrazat'a büyük sürpriz!
  Ekranların rakipsiz dizisi Binbir Gece, [​IMG]leri titretecek yeni bölümüyle ekranlarda.
  Onur Şehrazat'ın kapısında, Şehrazat heyecan içinde. Kerem'in Şehrazat'la aynı projede çalışmak istemesi Onur'u sinirlendirir, Bennu'yu üzer. Mezarlık ziyaretinde torununa elini öptüremeyen Burhan, kahrından yatağa düşer. Bir başka kadınla ilişkisini ilerleten Ali Kemal Füsun'a karşı diklenmeye başlar. Onur ve Kerem'in anneleri bir hayır işi için Şehrazat'la ortak çalışma teklif ederler. Bazı holding çalışanları Şehrazat hakkında dedikodu yaparlar. Taktik değiştiren Füsun, Burhan'a ve Nadide'ye karşı çok hassas davranmaya başlar. Ali Kemal'in söylediği bir yalan ayağına dolanır. Bennu'nun içkiye düşkünlüğü Şehrazat'ı kaygılandırır. Onur Şehrazat'la ilgili önemli bir karar alır…
  Gani Ali Kemal'le nerede karşılaşacak? Şehrazat Bennu için nasıl bir adım atacak? Onur'un Şehrazat'a yapacağı büyük sürpriz ne?
   

 10. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  10. Bölüm Özeti

  Onur'un evlenme teklifi Şehrazat'ı şoke eder. Onur Şehrazat'a evlenme teklifi ettiğini Kerem'e söylemek zorunda kalır. Kerem'le aynı projede çalışan Bennu'nun aşkı alevlenir. Şehrazat Onur'un teklifini Bennu'dan gizler, Mihriban'a itiraf eder. Ali Kemal yaptığı çapkınlığı öğrenen Gani'yle anlaşmanın yollarını arar. Canla başla işine asılan Ali Kemal Burhan'ı şaşırtır. Onur'un sürpriz teklifinden dolayı sarsılan Kerem, Bennu'yla yapacağı iş gezisini erkene alır. Onur ve Şehrazat bu kez farklı bir şekilde karşı karşıya gelir. Burhan ve Nadide'nin evinde yeni doğacak torunun heyecanı yaşanır. Şehrazat, Peride ve Seval'in de katıldığı holding toplantısında çok gerilimli anlar yaşar…
  Onur'un Şehrazat'a evlenme teklif ettiğini öğrenen Kerem nasıl tepki verecek? Onur Şehrazat'ı bu kez asıl ağlatacak? Ali Kemal Gani'nin tehdidinden nasıl kurtulacak? Şehrazat'ın yüreğini hoplatan olay ne?
   

 11. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  11. Bölüm Özeti

  Onur'un tutkulu ilgisi Şehrazat'ın kafasını karıştırıyor!

  Ekranların bir numaralı dizisi Binbir Gece'nin yeni bölümünde gerilimli olaylar yaşanacak, romantik rüzgârlar esecek…

  Oğlu Kaan ve Mihriban'a ulaşamayan Şehrazat'ın yüreği ağzında. Onur Şehrazat'ı yatıştırmak için bütün gücünü kullanır. Füsun doğum için hastaneye kaldırılır, kocası Ali Kemal ise sevgilisi Cansel'in koynunda. Gani eniştesi Ali Kemal'e sert tepki gösterir. Füsun doğum sonrasında depresyona girer. Bennu Kerem'le yapacağı iş seyahatinin heyecanı içinde. Onur'un içten yaklaşımı Şehrazat'ın kafasını karıştırır. Peride Onur'a evlenmesi için baskı yapmaya devam eder. Şirkettekileri at çiftliğinde pikniğe davet eden Onur, hem Şehrazat'ın hem Kaan'ın gönlünü kazanmaya çalışır. Onur'un Şehrazat'a gösterdiği açık ilgi Kerem'i rahatsız eder…

  Kaan Onur'a nasıl bir tepki verecek? Ali Kemal Cansel'den ayrılacak mı? Bennu'yu bekleyen kötü sürpriz ne? Şehrazat Onur'u nasıl şaşırtacak?
   

 12. UquR

  UquR Üye

  : Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  12. Bölüm Özeti

  Şehrazat Onur'a ilk kez içini döküyor!
  Ekranların zirvedeki dizisi Binbir Gece'nin yeni bölümünde, duygular doruk noktasında…

  Şehrazat kendisinden cevap bekleyen Onur'a çok önemli açıklamalar yapar. Mihriban'ın rahatsızlığı Şehrazat'ı zor durumda bırakır. Füsun'un doğum sonrası bunalımı evdeki herkesi tedirgin eder. Şehrazat'ın Füsun'u ziyaret etmesi Burhan'ın çok hoşuna gider. Burhan torunu Kaan'la görüşmek için ümitlenir. Gani tarafından tehdit edilen Ali Kemal, babasından gizli bir çözüm arar. Kız kardeşi Melek'in görüşme ısrarı Bennu'yu çileden çıkarır. Onur'un gazetede çıkan haberi annesi Peride'yle arasında yeni bir tartışmaya yol açar. Füsun'un durumundan rahatsızlık duyan Nadide bir çözüm arar. Kerem'in Şehrazat'la ilgili söyledikleri Onur'u tedirgin eder…

  Şehrazat Onur'a ne cevap verecek? Kaan annesi Şehrazat'a niye tepki gösterecek? Ali Kemal Gani'yi rüşvetle susturabilecek mi? Onur neden büyük bir paniğe kapılacak?

  Yapımcılığını TMC-Erol Avcı'nın yaptığı, başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci'nin paylaştığı, senaryo ekibinde Yıldız Tunç, M[​IMG]et Bilal Dede, Murat Lütfü ve Ethem Yekta'nın yer aldığı "Binbir Gece"yi Kudret Sabancı yönetiyor. Dizinin müziği ise Kıraç'a ait.
   

 13. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  13. Bölüm Özeti

  Onur ve Kerem arasındaki rekabet kızışıyor!

  Her bölümü bir öncekinden daha büyük bir sabırsızlıkla beklenen rekortmen dizi Binbir Gece'de, duygular savaşıyor…
  Şehrazat ve Kerem asansörde kalınca gerilim dolu anlar yaşanır. Şehrazat ve Kerem'in baş başa olduğunu öğrenen Onur öfke nöbetine kapılır. Kıbrıs'ta Bennu'nun ailesiyle tanışan Seval, Bennu konusunda Kerem'in ağzını yoklar. Gani'nin araba aldığını öğrenen Burhan, Ali Kemal'in yalanlarına inanmaz. Doğum sonrası depresyonu devam eden Füsun aile içinde tedirginlik yaratır. Ali Kemal Cansel'le ilişkisini sürdürür. Kaan'ın babasının fotoğraflarına artan ilgisi Şehrazat'ın kafasını karıştırır. Holdingin Şehrazat ve Bennu'ya araba tahsis etmesi dedikodulara yol açar. İlişkileri giderek sertleşen Onur ve Kerem hayati bir konuşma yaparlar…

  Şehrazat niye vicdan azabı çekiyor? Kerem Onur'a ne itiraf edecek? Bennu'nun kız kardeşi Melek'e duyduğu kinin gerçek sebebi ne? Seval'in evinde yapılan toplantı hangi gerginliklere yol açacak?
   

 14. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  14. Bölüm Özeti

  Şehrazat tehdit ediliyor

  Resim sergisi açılışında Şehrazat ve Onur’u el ele gören Kerem yıkılır. Hayal kırıklığı yaşayan Kerem, teselliyi Bennu’da arar. Nadide, Şehrazat’ı ziyaretinde diğer gelini Füsun’u da getirir. Şehrazat’tan yakın ilgi gören Füsun hem şaşırır, hem minnettar kalır. Ali Kemal’in bir ihmali sonucu çevreciler ayaklanır. Yaşanan büyük skandal Burhan’ı çileden çıkarır. Gazetelerde çıkan sergi haberinde Onur ve Şehrazat’ı samimi bir şekilde gören Peride çok sert bir tavır takınır. Onur’un kararlı ve yoğun ilgisi nedeniyle Şehrazat zor anlar yaşar. Kerem, Şehrazat’ı unutmak için çeşitli yollar dener. Binbir Yapı’nın üst üste gelen başarısı sektörde bazı firmaları rahatsız eder. Şehrazat karanlık kişiler tarafından tehdit edilir.
  Kerem gerçek duygularını Bennu’ya anlatacak mı? Şehrazat’ın evinde Nadide’nin yüreğini yakan şey ne? Annesiyle tartışan Onur, ipleri koparacak mı? Onur, Şehrazat’a nasıl bir sürpriz yapacak? Şehrazat’ı bekleyen tehlike ne?
   

 15. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  15. Bölüm Özeti

  Şehrazat hastanede, Onur büyük bir korku yaşıyor..."

  Sıra dışı senaryosu, başarılı oyuncuları ve usta rejisiyle ekranların bir numaralı dizisi Binbir Gece'nin, heyecan ve gerilim dolu yeni bölümü ekranlarda…
  Şehrazat'ın silahlı saldırıya uğradığını öğrenen Onur deliye döner. Bir gecelik ilişki yaşayan Kerem kötü bir sabaha uyanır. Onur Şehrazat'a kurşun atanları bulmak için çırpınır. Peride, Şehrazat'la evlenmek isteyen oğlu Onur'a hâlâ küs. Füsun'un bebeğiyle ilgilenmeye başlaması Nadide'ye rahat bir nefes aldırır. Dolandırıcı şirket yüzünden adı skandala karışan Burhan, kendini aklamaya çalışır. Onur Şehrazat'ın güvenliği için çok özel bir önlem alır. Onur'un Şehrazat'a olan yakın ilgisini yeni fark eden Bennu, şaşkınlık içinde. Burhan, oğlu Ali Kemal'le barışmak için bir adım atar. Kaan'ın Kerem'e gösterdiği sevgi Onur'u hem kıskandırır hem üzer. Kerem'in sıcak ilgisi Bennu'nun umutlarını artırır. Burhan'ın evinde büyük bir kriz patlak verir…
  Şehrazat'a kimlerin saldırdığı ortaya çıkacak mı? Onur'un Şehrazat için aldığı çok özel güvenlik önlemi ne? Onur konusunda Seval Peride'ye ne tavsiye edecek? Kerem ve Bennu'nun ilişkisi nereye gidiyor?
  Yapımcılığını TMC-Erol Avcı'nın yaptığı, başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci'nin paylaştığı, senaryo ekibinde Yıldız Tunç, M[​IMG]et Bilal Dede, Murat Lütfü ve Ethem Yekta'nın yer aldığı "Binbir Gece"yi Kudret Sabancı yönetiyor. Dizinin müziği ise Kıraç'a ait.
   

 16. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  16. Bölüm Özeti

  Onur Kaan'ın kalbini kazanabilecek mi?
  Yayınlandığı günden itibaren Türkiye'nin gündemine oturan rekortmen dizi Binbir Gece'nin yeni bölümü aşk, tutku ve gerilim dolu…
  Onur Kaan'ın kalbini kazanmak için her yolu dener.
  Ali Kemal'in ihanetini öğrenen Füsun kriz geçirir, evde herkes birbirine girer. Cansel bu gelişmelerden memnun, Ali Kemal'in içi rahat değil.
  Kerem'den yakın ilgi gören Bennu kendini aşkın kollarına bırakır.
  Şehrazat, kendisinin Onur ve Peride arasında büyük bir tartışma konusu olduğundan habersizdir.
  Kerem yeni projenin halkla ilişkiler faaliyetleri için Bennu'nun kız kardeşi Melek'i işe alır.
  Kerem, Bennu ve Zeynep arasında gergin anlar yaşanır.
  Lösemili Çocuklara Umut Vakfı yararına düzenlenen müzayedede Onur'un Şehrazat'a gösterdiği açık ilgi herkesin dikkatini çeker.
  Peride Onur'a öfke dolu.
  Aile ilişkileri büyük bir krize giren Burhan, Şehrazat'ın iş hayatındaki başarılarından gurur duyar.
  Onur günlük ilişkileri konusunda özensiz davranan Kerem'le tartışmaya girer…

  Ali Kemal eve dönecek mi?
  Bennu'yla ilişkisini ilerleten Kerem Zeynep'e nasıl bir tavır alacak?
  Onur Şehrazat'ı niye kıskanacak?
  Şehrazat'ın yüreğini hoplatan olay ne?
  Kızlarını görmek isteyen Ali Kemal nasıl bir çözüm bulacak?
   

 17. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  17. Bölüm Özeti

  Onur ve Kaan’ı evde baba oğul gibi kaynaşmış bulan Şehrazat çok mutlu olur.

  Füsun, Ali Kemal’in kızlarını görmemesi için önlem alır.
  Şehrazat, Mihriban’ın yokluğunda Kaan’ı holdinge getirmek zorunda kalır.
  Burhan, Ali Kemal’in kendine ait tapularını alıp götürdüğünü fark eder.
  Nadide, Ali Kemal’in eve dönmesi için çabalar, ancak Ali Kemal’in eve dönmeye niyeti yoktur.
  Onur’un yerli yersiz kıskançlığı Şehrazat’ı rahatsız eder.
  Kerem’in gece hayatında yaşadıkları ayağına dolanmaya başlar.
  Füsun, Cansel’i bulması için Gani’yi zorlar.
  Kerem’in yakın ilgisi karşısında Bennu ilk kez içini döker.
  Bu arada Onur, Şehrazat konusunda annesini ikna etmeye çalışır.
  Şehrazat’ı öfkelendiren olay ne?
  Kerem annesiyle niye tartışacak?
  Füsun, Cansel’in izini bulacak mı
   

 18. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  18. Bölüm Özeti

  Şehrazat-Onur ilişkisi kopma noktasında!
  Sıra dışı hikayesi, başarılı oyuncuları ve usta rejisiyle Türkiye'nin en çok izlenen dizisi Binbir Gece, duygu ve heyecanla dolu yeni bölümüyle ekranlarda…
  Cansel'in dükkânına baskın yapan Füsun ortalığı birbirine katar. Cansel Füsun'a duyduğu öfkeyi Ali Kemal'den çıkarır. Onur'la Şehrazat arasındaki ilişki Bennu'yu şaşkınlığa uğratır. Onur Kerem ile Bennu'nun flörtünden ilk kez haberdar olur. Burhan Mihriban'ın pasaportunu bulmak için harekete geçer. Şehrazat ve Onur arasında bir dergi haberi nedeniyle sert bir tartışma çıkar. Şehrazat'la ilk kez dertleşen Kerem aşk umudunu yitirir. Burhan eve sürpriz bir misafir getirir. Ali Kemal Cansel'in gönlünü almak için kesenin ağzını açar. Bennu kardeşi Melek'in gizemli davranışlarından rahatsız olur. Peride evinde düzenlediği toplantıya Şehrazat'ın da katılmasında ısrar edince Onur şüpheye düşer…
  Ali Kemal evine dönecek mi? Onur Şehrazat'a kendini affettirebilecek mi? Bennu'yu mutsuz eden şey ne? Peride Şehrazat'ı gelin olarak kabul edecek mi?
   

 19. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  19.Bölüm Özeti

  Şehrazat Onur'un aşkından kaçıyor!

  Peride tarafından toplantıda küçük düşürülen Şehrazat şok içindedir. Annesine öfke duyan Onur, Şehrazat'a karşı çaresizlik [​IMG]seder. Şehrazat'ın aşkından ümidini kesen Kerem, Onur'un üzüntüsünü paylaşır. Kerem'in kendisini aldattığını düşünen Bennu, kardeşi Melek'ten şüphe eder. Cansel'in dükkanına baskın yapan Füsun, Ali Kemal'e ulaşmanın başka yollarını bulur. Şehrazat'ın yazdığı mektup Onur'u yüreğinden yaralar. Aşk konusunda Onur Peride'yle, Kerem de Seval'le çatışır. Şehrazat'ın şirkete gelmemesi çeşitli dedikodulara yol açar. Burhan Şehrazat'tan Kaan'ı göstermesini sabırsızlıkla bekler. Şehrazat iş ve özel hayatını değiştirecek önemli bir karar alır…
  Şehrazat holdinge dönecek mi? Onur Şehrazat'a ulaşabilecek m
   

 20. UquR

  UquR Üye

  Binbir Gece Dizisi Bölüm Özetleri
  20. Bölüm Özeti

  Onur Şehrazat'tan ümidini kesiyor mu?

  Kadın erkek her yaş ve her kesimden izleyicinin tiryakisi olduğu rekortmen dizi Binbir Gece, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle ekranlarda…

  Günlerdir meraktan kıvranan Onur sonunda Şehrazat'a kavuşur. Şehrazat konusunda gerginlik yaşayan Peride, Onur'la arasını düzeltmek için yeni çareler arar. Kerem'in tutarsız davranışları Bennu'nun kafasını karıştırır. Binyapı'ya ait bir inşaatta yaşananlar herkese korkulu anlar yaşatır. Şehrazat'ın yeni bir işe başlaması Onur'u umutsuzluğa düşürür. Ali Kemal kızlarını görmek için çırpınmaktadır. Babalarını göremeyen Burcu ve Buket anneleri Füsun'a isyan eder. Burhan evlilik dışı ilişki yaşayan oğlu Ali Kemal'den ümidini keser. Kerem'le ilgili duyduğu sözler Bennu'yu şoke eder. Nadide Ali Kemal'in eve dönmesi için önemli bir adım atar. Seval oğlu Kerem'e beklenmedik bir şıklık yapar. Bilinmeyen bir göz tarafından izlenen Şehrazat yine korkulu anlar yaşar…

  Onur Şehrazat'ı geri dönmeye ikna edebilecek mi? Bennu Kerem'den niye kaçıyor? Ali Kemal eve dönecek mi? Şehrazat'ı korkutan olay ne?
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Binbir Gece Dizisi Forum Tarih
Binbir Gece Dizisi, Oyuncuları, Bölümleri, Fotoğrafları, Resimleri Diğer Yerli Diziler 13 Ağustos 2008
Binbir Gece 90. Bölüm Özeti / Final Diğer Yerli Diziler 12 Haziran 2009
Binbir Gece 89. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 12 Haziran 2009
Binbir Gece 88. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 12 Haziran 2009
Binbir Gece 87. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 12 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş