Bilsoft Market Programı 1.01 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 3 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Bilsoft Market Programı 1.01 İndir konusu Bilsoft Market Programı 1.01

  Boyut : 1 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : BiLSoft Yazılım

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Üreticiden : Bilsoft Ücretsiz Market Paket programı, bilgisayar bilgisi gerektirmeyen, kullanımı son derece kolay ve pratik bir market takip programıdır. Marketlerin en çok sıkıntığı yaşadığı açık hesap çalışma sorununa da komple bir çözüm getirmektedir. Bilsoft Market Paket ile hangi müşterinize ne kadar satış yaptınız ve alacak tutarınız nedir yada ürün aldığınız toptancılarınıza olan borçlarınız, iş yaptığınız tüm alıcı ve satıcıların bakiyelerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Stok kartında herhangi bir sınırlama yoktur, dilediğiniz kadar ürün kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Stok bölümü kullanıcının ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Ürünlerin KDV ve Fiyat bilgilerini hızlı bir şekilde değiştirmek mümkündür.

  Bilsoft Market Paket Barkod destekli olarak geliştirilmiştir. Elektronik terazi desteği bulunmaktadır. Özel olarak dizayn edilmiş hızlı satış modülü ile perakende ve veresiye satışlarınızı çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satış işlemi esnasında sadece ürün barkodunu okutmanız ve satılan ürünün adet ya da miktarını girmeniz satış için yeterlidir. Kolay ve pratik kullanıma sahip olmasının altında yatan neden profesyonel bir programlama ve üstün tecrübeden kaynaklanmaktadır.

  Paket Özellikleri :

  Cari Hesap Modülü
  Kasa Modülü
  Stok Modülü
  Fatura Modülü
  Taksit Modülü
  Barkod Desteği
  Elektronik Terazi Desteği
  Gelişmiş Raporlama

  Bilsoft Market Programı 1.01
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş