Bilsist Optik

'A-B' forumunda Siraç tarafından 13 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Bilsist Optik konusu Bilsist Optik

  Üreticiden : Bilsist Optik programımız gözlükçülerin tüm işlevlerini takip edebilecekleri bir paket program uygulamasıdır. Gözlükçüler bu program sayesinde müşterilerinin gözlük camı, çerçeve ve ödeme bilgilerini kayıt edip takip edebileceklerdir. Program temelde yedi bölümden oluşmaktadır.

  Hasta (Müşteri) Takip İşlemleri
  Bu bölümde, hasta genel bilgilerinin, hasta sol ve sağ göz cam bilgilerinin ve çerçeve bilgilerinin kaydı yapılabilmektedir.

  Hesap Takip İşlemleri
  Bu bölümde, hastanın ödeme bilgileri ve taksitli satış bilgileri takip edilebilmektedir. Ayrıca hesap hareketlerinin raporlanabilmesi mümkündür.

  Stok Kartı İşlemleri
  Bu bölümde, stoklarınızı tanımlayabilirsiniz. Giriş ve çıkışlar üzerinden elinizdeki mevcut miktarı anında görmenizi sağlamaktadır. İsteğe bağlı raporlama yapılabilmektedir.

  Stok Alış - Satiş
  Ürün girdi ve çıktılarınızı buradan yapabilirsiniz. Giriş ve Çıkışlarınız anında stoklarınıza yansız ve istediğiniz hareketi yazıcıdan yazdırabilirsiniz. Alış ve Satış olarak hareketlerinizi gruplandırabilir, tarihsel değişken sayesinde istediğiniz aralıkta ve özellikte raporlama alabilirsiniz.

  Cari Kart İşlemleri
  Bu bölümde, çalışılan alıcı ve satıcı müşterilere kart açılarak bunlar üzerindeki hareketler takip edilebilmektedir. Hastalarınızı da otomatik cari kart sistemine dahil eden seçeneğimiz mevcuttur. Basit bir kodlama yöntemi ile işyeri gider ve gelirlerini sistemimizde takip edebilmeniz mümkündür.

  Cari Hareketler
  Bu bölümde, kartı açılmış olan firmalar - müşteriler hareket bazlı takip edilebilmektedir. Hangi cari ile ne zaman ne hareket yapılmış görülebilmektedir ve isteğe bağlı yazıcıdan döküm alınabilmektedir. Tarihsel bazda ve alış satış bazında raporlamalar alınabilmektedir. Tüm çerçeve, cam ve ilgili aksesuarları karlandırarak alış ve satışlarınızı takip edebilir, bunlarla ilgili raporları alabilirsiniz.

  Raporlamalar
  Belirtilen tarihler arasındaki ya da tarih gözetmeksizin Bağ-Kur, SSK ve Emekli Sandığı kriterlerini seçerek raporlama yapılabilmektedir. Aynı zamanda yeni sürüm ile gelen diğer özelliklerin de raporlanması mümkün kılınmıştır.

  Yeni sürüm ile gözlükçüler bu program sayesinde stok ve cari hareketleri dahil hasta reçetelerini de takip edebileceklerdir.

  http://www.bilsist.com/Bilsist_Optik.zip
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Bilsist Optik Forum Tarih
Bilsist Optik 2.0 Download A-B 11 Şubat 2009
Bilsist Müşteri Takip Programı A-B 9 Şubat 2009
Bilsist Müşteri Takip Programı 0.1.0 Download A-B 30 Ocak 2009
Dermo Optik Nedir - Dermo Optik Hakkında Bilgi Psikoloji 22 Şubat 2012
Optik Okuyucu Nedir? Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler 30 Kasım 2011

Bu Sayfayı Paylaş