Bilgisayarınız ile neler yapabilirsiniz

'Bilim & Teknoloji' forumunda ÜmiT KoTaN tarafından 13 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Bilgisayarınız ile neler yapabilirsiniz konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bilgisayarınız ile neler yapabilirsiniz?


  [​IMG]

  Hem lamba, hem radyo

  Bu USB aydınlatıcının bir özelliği de radyo olması. Takıyorsunuz bilgisayarınıza, hem gözünüz hem de gönlünüz aydınlanıyor!


  [​IMG]

  Minik süpürgeler

  Klavyenizin tuşlarının arasını temizlemek için bu ürünün kablosunu bilgisayarınıza takmanız yeterli. Minik bir elektrik süpürgesi gibi çalışıyor. USB elektrik süpürgeleri içinde en ilgi çekeni, klasik süpürgenin birebir aynısı olarak üretilen bu masaüstü süpürge.

  [​IMG]

  Teknolojik sefertası

  İlk başta bir fotoğraf makinesi çantası gibi duruyor. İçi açıldığında iki bölmeli modern bir sefertasıyla karşılaşıyorsunuz. Çantanın kablosunu bilgisayarın USB girişine takmak yeterli, birkaç dakikada yemeğiniz sıcacık!

  [​IMG]

  Çaylar bilgisayardan!

  Çoğu zaman işe dalıp çayınızı ya da kahvenizi soğutuyorsanız bu USB ısıtıcı tam size göre. Kablosunu takıyorsunuz bilgisayarınıza, çayınızı ya da kahvenizi sizin için saatlerce sıcak duruyor.

  [​IMG]

  Eğri oturma, doğru bak!

  Masabaşı iş yapanların en büyük problemlerinden birisidir oturuş bozuklukları. Bu sebeple bel ve sırt ağrıları çekmenin yanı sıra bilgisayar ekranına yakından baktıkları için gözleri de bozulur. İşte bu ürün bilgisayara olan mesafenizi ölçüyor ve yaklaştığınızda sizi uyarıyor: eğri oturma, doğru bak!

  [​IMG]

  USB eldiven ve terlikler

  Bilgisayar sadece çayı ve yemeği değil, kullanıcısının elini, ayağını da sıcak tutuyor. Bunun için USB eldiven ve terliklerin kablolarını bilgisayara takmak yeterli. USB kablolu sandalye kılıfı ise bağırsak ve mide problemi çekenler için düşünülmüş.

  [​IMG]

  USB mikroskobu bilgisayarınıza takmanız yeterli. İncelemek istediğiniz her türlü ürünün binlerce kez büyütülmüş hali ekranınızda gözüküyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bilgisayarınız neler yapabilirsiniz Forum Tarih
HeyDoc! Tıbbi Bilgilerinizi Bilgisayarınızda Saklayabiliceğiniz Program G-H 9 Kasım 2010
Bilgisayarınız Ezan Vaktini Bildirsin Dini Programlar 8 Mayıs 2010
Bilgisayarınız ısınmasın Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler 12 Mart 2010
Bilgisayarınızı korurken dosyalarınızdan olmayın Spy ve Virüs Haberleri 11 Mart 2010
DİKKAT : Bilgisayarınız 2 saatte bir kapanacak Windows 7 27 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş