Bilgisayarınız Bunları Yapıyorsa Dikkat

'Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler' forumunda semyav5mitq tarafından 8 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Bilgisayarınız Bunları Yapıyorsa Dikkat konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bilgisayarınız bunları yapıyorsa DİKKAT...

  [​IMG]

  _ Internet Explorer'ın adres çubuğuna ya da arama kutusuna bir terim yazıp arattığınızda normal arama motorunuz yerine hiç duymadığınız bir arama motorunun sonuçları gelir.


  _ Güvenlik yazılımlarınız normal şekilde çalışmaz. Bazı dosyaların silinmiş olduğunu söyleyebilir ya da güncelleme yapamayabilirler. Programları çalıştırdıktan kısa bir süre sonra kapanabilir ya da kilitlenebilirler

  _ Sık Kullanılanlar listenize adını duymadığınız siteler otomatik olarak eklenir. Kaç kere silerseniz silin o siteler yine Sık Kullanılanlarda yerini alır.

  _ Sisteminiz eskisinden fark edilir biçimde daha yavaş çalışır. Görev Yöneticisi'ni açtığınızda adı garip görünen bir işlemin işlemcinizin neredeyse yüzde 100'ünü kullandığını fark edersiniz.

  _ İnternette hiçbir şey yapmıyor olsanız bile modeminizin veri ışığı sürekli yanıp sönmeye devam eder. Sistem tepsisindeki ağ simgesi de internetten bir şeyler indiriyormuşçasına yanar.

  _ Tarayıcınıza bilerek yüklemediğiniz bir araç çubuğu eklenir. Kaldırmaya çalışırsanız kalkmaz ya da bir süre sonra kendi kendine yeniden yüklenir.

  _ Tarayıcınız çalışmadığı zaman bile karşınıza aniden reklamlar çıkar. Bu reklamlar sizin aniden rezil edebilecek reklamlar bile olabilir.

  _ Tarayıcınızı açtığınızda istemediğiniz ve sizin tarafınızdan ayarlanmamış bir açılış sayfasıyla karşılaşırsınız. Değiştirseniz bile tarayıcınızı tekrar açtığınızda aynı sayfa geri gelir.

  _ Windows Live Messenger'iniz aniden kilitlenir ve bir süre sonra arkadaşlarınız neden garip mesajlar gönderdiğinizi sormaya başlar.

  _ Son olarak, her şey normalmiş gibi görünebilir. Bazı sinsi casus yazılımlar ve Truva atları sisteminizde hiçbir iz bırakmamaya, verilerinizi gizliden gizliye toplamaya çalışabilirler.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bilgisayarınız Bunları Yapıyorsa Forum Tarih
HeyDoc! Tıbbi Bilgilerinizi Bilgisayarınızda Saklayabiliceğiniz Program G-H 9 Kasım 2010
Bilgisayarınız Ezan Vaktini Bildirsin Dini Programlar 8 Mayıs 2010
Bilgisayarınız ısınmasın Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler 12 Mart 2010
Bilgisayarınızı korurken dosyalarınızdan olmayın Spy ve Virüs Haberleri 11 Mart 2010
DİKKAT : Bilgisayarınız 2 saatte bir kapanacak Windows 7 27 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş