Bilge Köyünde İki Boşanma Davası Sona Erdi

'Mardin Tanıtımı' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Bilge Köyünde İki Boşanma Davası Sona Erdi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mardin'in Mazıdağı İlçesine Bağlı Bilge Köyünde Yaşanan Katliamdan Sonra Şükrü ve Asuman Çelebi Çifti ile Ferhat ve Pınar Çelebi Çiftlerinin Açtığı Boşanma Davası Sona Erdi.

  Mardin'in Mazıdağı ilçesine bağlı Bilge köyünde yaşanan katliamdan sonra Şükrü ve Asuman Çelebi çifti ile Ferhat ve Pınar Çelebi çiftlerinin açtığı boşanma davası sona erdi.

  Bir süre önce doğurduğu ölü bebekle gündeme gelen Asuman Çelebi'nin eşi Şükrü Çelebi'ye ve Ferhat Çelebi'nin ise eşi Pınar Çelebi'ye karşı açtıkları boşanma davasının bugünkü duruşmasında avukatları aracılığı ile tek celsede boşandılar.

  Yaşanan katliamdan sonra eşi Şükrü Çelebi ve oğlunu bırakarak baba evine dönen Asuman Çelebi ile 7 aylık kız çocuğunu eşi ile birlikte aile evine gönderen Ferhat Çelebi'nin açtığı dava sona erdi. Mazıdağı Adliyesi'nde görülen dava sonunda tarafların başvurmasıyla Mazıdağı Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmada, Şükrü ile Asuman, Pınar ile Ferhat Çelebi anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

  Bilge köyünde 4 Mayıs 2009'da meydana gelen silahlı saldırıda, saldırıya uğrayan ailenin kızı olan Asuman Çelebi, yakınları saldırıyı gerçekleştirdiği iddiasıyla eşi Şükrü Çelebi'den ayrılmış ve ailesinin yanına dönmüştü. Asuman Çelebi, oğlunu da eşi Şükrü Çelebi'ye vermişti. Aynı gerekçeyle Ferhat Çelebi de yakınlarının saldırıyı gerçekleştirdiği gerekçesiyle karşı taraftan olan eşi Pınar Çelebi'den ayrılmıştı. (CİHAN)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bilge Köyünde İki Forum Tarih
Bilge Kağan'ın Yaptıklarını Anlatmasının Amacı ve Dönemin Ekonomik Yapısı Nedir Seviyeli-Ciddi Konular 21 Kasım 2013
Oğuz Atay Bilge Sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 4 Ağustos 2012
Bilge Kağan Kimdir Hayatı Kısaca Biyografi & Otobiyografi 25 Temmuz 2012
En Anlamlı Bilge Sözler Güzel Sözler-Mesajlar 26 Nisan 2012
A.gazanfer Bilge İş.eng. İlköğretim Okulu Bilgileri Karamürsel Kocaeli Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 21 Mart 2012

Bu Sayfayı Paylaş