Bilezikler, bileklikler ve saatler büyüdü!

'Değerli Taşlar ve Takılar' forumunda Dine tarafından 28 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Bilezikler, bileklikler ve saatler büyüdü! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2010 modasının aksesuarları alabildiğine büyük! Kalın bilezikler büyük saatler...

  [​IMG]
  Kalın bilezikler üst üste
  Bu sezon bilezik bileklik ve saatler hiç olmadıkları kadar büyük! Üstelik yalnız başlarına da kullanılmıyorlar. Farklı renklerde birkaç kalın bileziği bir arada takarak dikkat çekici bir şıklık yaratabilirsiniz.


  Özen göstermeniz gereken tek nokta kullandığınız aksesuarların birbirleriyle uyumlu olması. Örneğin zekşir ya da metal bilezikleri plastiklerle yanyana kullanmayın.

  [​IMG]

  Deri bileklikler renkli iplikler doğal materyaller
  Bunun dışında renk konusunda dilediğiniz kadar özgürsünüz. Doğal materyaller deriler ve hatta örülerek yapılmış bileklikler de modada kendini belli ediyor.


  Bu aksesuarları ilk gördüğünüzde başka hiçbir aksesuarla kombinleyemeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Ama durum hiç de öyle değil!


  Büyük kolye büyük yüzükle bu bileklikler çok güzel ve eğlenceli görünebilir. Eğer üzerinizdeki aksesuarların çok kalabalık görünmesini istemiyorsanız sadece küpelerinizle de kombinleyebilirsiniz.
  [​IMG]


  Büyük saat modası
  Eğer üzerinizdeki aksesuarların çok kalabalık görünmesini istemiyorsanız sadece küpelerinizle de kombinleyebilirsiniz.


  Bu sezon en az kalın bileklikler kadar revaçta olan bir başka aksesuar da büyük saatler. Deri ve metal kordonlu hatta altın ve gümüşten yapılmış saatler ile başka hiçbir aksesuara gerek kalmadan şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.​
   

Bu Sayfayı Paylaş