Bihter’in intikam oyunu

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 21 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Bihter’in intikam oyunu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Büyük bir ilgiyle izlenen Aşk-ı Memnu'nun bu hafta yayınlanacak bölümünde neler yaşanacak:


  [​IMG]
  Behlül’ün yaşattığı hayal kırıklığıyla büyük bir öfkeye kapılan Bihter, Behlül’e acı çektirmek için evliliğini sürdürmeye karar veriyor. Behlül de Bihter’in intikamının oyuncağı olmamak için evden uzaklaşıyor.
  Bihter, yasak aşkını doya doya yaşamak için, her şeyi göze alarak Adnan’a büyük itirafa hazırlanır. Ama Behlül’ün yaşattığı hayal kırıklığı bu kez öfkeye dönüşür. Artık sadece Behlül’e acı çektirmek için evliliğini sürdürmeye karar verir. Behlül, Bihter’in intikamının oyuncağı olmamak için evden uzaklaşır. Bihter’le aşklarının sırrını paylaşan eve sığınır.
  Yaşanılan kazanın Ziyagil Ailesi için etkileri henüz geçmemişken, Hilmi geride kalan izleri intikam için takip etmeye başlar. Bihter’in mahkemeye çıktığı gün olaylar hiç beklenmedik şekilde gelişir.
  Adnan ve Bihter evlilik yıldönümlerini geç de olsa büyük bir organizasyonla kutlama kararı almıştır. Bu büyük kutlama, Bihter için yaşadığı aşk acısını maskelemesi gereken, Behlül içinse öfkesini ateşleyen bir gün olacaktır.
  Behlül’ün yokluğu Bihter’in direncini kırmaya başlar. Ondan ayrı kalamayacağını anlayan Bihter, Behlül’ü görmek için ilk fırsatta şehir dışındaki gizli evlerine gider. Bu ev hiç affedilmeyecek bir sırra daha tanık olacaktır.
  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bihter’in intikam oyunu Forum Tarih
Matraş’tan Bayanlara Özel Tasarım Bihter’in Çantası Ayakkabı ve Çanta Dünyası 28 Şubat 2010
Bihter’in Elbise Modelleri (Aşk-ı Memnu ) Bayan Giyimi & Bayan Modası 8 Aralık 2009
İntikam Dizisinin Oyuncuları Diğer Yerli Diziler 15 Ekim 2012
İntikam Dizisinin Konusu Nedir Diğer Yerli Diziler 15 Ekim 2012
İntikam İle İlgili Sözler - İntikamla ilgili özlü sözler Güzel Sözler-Mesajlar 18 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş