Beykoz'da okullara tozsuz tebeşir

'Eğitim Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 3 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Beykoz'da okullara tozsuz tebeşir konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Beykoz’daki okullara bu eğitim-öğretim yılında boyadan kırtasiyeye çevre düzenlemesinden hafriyat malzemesine kadar pek çok konuda eğitim desteği sağlayan Beykoz Belediyesi ilçedeki tüm ilköğretim okullarına 400 kutu tozsuz tebeşir dağıttı.

  Sağlığa zarar vermeyen tozsuz tebeşirlerin dağıtımı için Fatin Hoca İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törene Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, belediye başkan yardımcıları, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

  Törende konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, tebeşir yardımlarını okul müdürlerinden gelen talepler doğrultusunda hazırladıklarını, verilen hizmetin miktar olarak küçük fakat öğrencilere sağlıklı ortamlar sunmak adına büyük olduğunu söyledi.

  Fatin Hoca İlköğretim Okulu’nun deprem güçlendirme çalışmaları kapsamında yeniden inşa edileceğini de ifade eden Çelikbilek, okuldaki eğitimin geçici olarak prefabrike sınıflarda süreceğini, öğrencilerin mağdur olmayacağını sözlerine ekledi.

  İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla ise eğitimde başarının sadece okul ve öğretmenlerin çabasıyla sağlanamayacağını bütün kurumların ortak katkı ve destekleriyle ilçedeki başarının artacağını ifade etti.

  Törenin ardından minik öğrenciler Başkan Çelikbilek ve Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla’ya katkıları dolayısıyla çiçek takdim etti.

  Haber7
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Beykoz'da okullara tozsuz Forum Tarih
Beykoz'da üç el bombası bulundu Yurt İçi Haberler 25 Şubat 2009
Lojistik yüksekokulu Beykoz'da açılıyor Eğitim Haberleri 16 Eylül 2008
Başbakan nasıl olurum hangi okullara gitmeliyim kısaca Meslekler Rehberi 26 Ocak 2017
Doktor olmak için hangi okullara gitmeliyiz kısaca Meslekler Rehberi 30 Mart 2014
Astronot olmak için hangi okullara gitmeliyim Meslekler Rehberi 22 Şubat 2014

Bu Sayfayı Paylaş