Beyaz gömlek giyerken dikkat

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Beyaz gömlek giyerken dikkat konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  Renklerin dilinde beyaz, güven ve masumiyet anlamına gelir. Olumlu duygular yaratmak istediğin görüşmelerde renklerin psikolojik etkilerinden faydalanabileceğin en güzel kıyafetlerden biri beyaz gömlektir. Tabii beyaz gömlek giymenin de püf noktaları var. İşte sana birkaç ipucu...
  - Beyaz gömleği nerede giyeceğine karar vermeden önce, gömleğinin temiz ve ütülü olmasına önem vermelisiniz. Özellikle makyaj yaparken boyun bölgesine sürdüğünüz fondotenin gömleğin yakasına bulaşmamasına dikkat etmelisiniz.
  - Beyaz gömleğin en büyük avantajlarından biri ayakkabı ve çanta rengi seçiminde olabildiğince özgür kalabilmenizdir.
  - İş görüşmelerinde çalışkan ve güvenilir bir ifade yaratmak için, ceketinin içine klasik kesimli beyaz gömlek giyebilirsiniz. Bu seçim, son anda belirlenen toplantılar için kurtarıcın olacaktır.
  - Spor giyinmeyi tercih ediyorsanız kot pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz spor kesimli, bele oturan gömlekleri kullanabilirsiniz.
  - Feminen bir görüntü elde etmek istiyorsanız beyaz gömleğinizin eteklerini kot pantolonunun içine sokup, kemer takabilirsiniz.
  - Bebe yakalı beyaz gömlekler haftasonunun tatil havasına oldukça uygundur.
  - Yaz günlerinde, kısa kollu, eğlenceli kesimleri olan beyaz gömleklerini sezonun modası kısa şort ve eteklerle kombinleyebilirsiniz. Spor görünüm için gömleğin eteklerini dışarıda, klasik görünüm için içerde kullanmalısınız.
  - Basen bölgen istediğin incelikte değilse ve kısa gömlekler giymek istemiyorsanız yine son iki sezonun modası olan uzun gömlekleri tercih edebilirsiniz. Belinize takacağınız korse kemerler ile hem basen bölgenizi kapatabilir hem de daha ince belli görünebilirsin.
   

Bu Sayfayı Paylaş