Bergdorf Sarışınları Kitap Özeti Bergdorf Blondes

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 28 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Bergdorf Sarışınları Kitap Özeti Bergdorf Blondes konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bergdorf Sarışınları Kitap Özet - Bergdorf Blondes Kitapları  Kitap Özet

  "Anita Loos, Bridget Jones ve Sex and the City bir miksere doldurulmuş... Ve şeytani derecede eğlenceli karışım çıkmış ortaya. Bayan Sykes çok ayrıksı, kurnaz ve olgun bir ses."
  The New York Times

  "Geleceğin tarihçileri, Bergdorf Sarışınlarına adanmış bu son derece bilgece, büyük araştırmalar sonucu oluşturulmuş antropolojik rehberi hazine gibi görecek. Bergdorf Sarışınları öyle yozlaşmış ve kalpsiz bir seçkinler sınıfı ki, Büyük Katerina veya Rasputin bile onların yanında Waltons gibi erdemli kalır."
  Simon Sebag Montefiore

  Hırslılar. Acımasızlar. Çok katı bir hiyerarşik düzen içinde, öl ya da öldür dünyasında yaşıyorlar. Hayır, mesele Amerika'yı kim fethedecek değil dünya Park Avenue mirasyedilerinin dünyası, bir diğer deyişle Bergdorf Sarışınlarının. Otuzunda ya var ya yoklar. Tenleri emdiği kadar botokslanmışlar!

  Seçkin hamile partilerine davetiyeler, görmemişlik sayılabilecek kadar çok Marc Jabos kıyafet ve en yakın arkadaş olarak da bir mağaza zinciri varisinin eşlik ettiği, isimsiz biçimde Londra'da doğmuş kahramanımız, şampanya-köpüğü-kız Moi de New York sosyetesinin zirvelerinde, Bergdorf Sarışınları ile yaşıyor.

  ... Nişan planları suya düşen Moi ne yapmalı? Daha Ön Sıradaki Kızlar, dermatologlar, gala geceleri ve kaş aldırma işlemleri gibi bunca dikkat dağıtan iş arasında mutluluğu bulabilecek mi? Arkadaşlarının mutluluğa giden yolun Van Cleef ve Arpels'ın çok, çok özel indirimlerine davet edilmekten geçtiğini düşündüğü bu şehirde aşkı bulmak mümkün mü?


  [​IMG]

  Kitap Adı: BERGDORF SARIŞINLARI
  Orjinal Adı: BERGDORF BELONDES
  Yazarı: PLUM SYKES
  Türü: ÇİK-LİT
  Çevirmen: TUBA YILMAZ
  Barkod:
  ISBN: 975-8733-89-3
  Sayfa Sayısı: 318
  Basım Tarihi: Mayıs 2006
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bergdorf Sarışınları Kitap Forum Tarih
Sosyetik Dullar Kitap Özeti Bergdorf Blondes Kitap Özetleri & E-Kitaplar 28 Ağustos 2010
Sarışınları Kızdıracak Resimler:) Komik Resimler 23 Ekim 2010
Sarışınların makyaj sırları Güzellik & Bakım 23 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş