Beren Saat Sevgilisinden Ayrıldı mı?

'Magazin Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 8 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Beren Saat Sevgilisinden Ayrıldı mı? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  "Aşk - ı Memnu" dizisinin Bihter'i Beren Saat'in geçen yaz sonundan beri birlikte olduğu "Nefes" filminin yönetmeni Levent Semerci'yle ayrıldıkları iddia edildi. Ancak çift, ayrılık iddialarının ortaya atıldığı günün akşamı Levent'te bir restoranda yemekteydi. Yemekte Saat ve sevgilisine Yılmaz Erdoğan ve geçen ay anne olan eşi Belçim Erdoğan da eşlik etti.

  iki yıl önce "Hatırla Sevgili" dizisinde tanışan ve çok iyi dost olan Belçim Erdoğan ile Beren Saat'in, hayatlarındaki erkeklerin de iyi dost olmasını sağladığı ortaya çıktı. Yemekte Semerci ve Erdoğan bol bol sinema üzerine sohbet etti.

  Zekâsına âşık
  Türkiye'nin son yıllarda adından en çok söz ettiren yıldızı olan Saat'in yemek boyunca sevgilisi Semerci'yi hayranlıkla dinlemesi ise dikkat çekti. Saat'in yakın çevresine zekâsına ve karizmasına âşık olduğunu söylediği Semerci'nin yemekte kafasından hiç çıkarmadığı beresini bu kez takmamayı tercih ettiği görüldü. Semerci, Alman olan ilk eşiyle yaşayan iki çocuğunu daha çok görmek için yılın büyük bölümünü Almanya'da geçiriyor. Saat de, bu nedenle yaptığı işe saygı gösteren ve kendisini de hiç kıskanmadığı için daha çok bağlandığını ifade ettiği sevgilisinin yolunu gözlüyor.

  REKLAM TEKLiFi YAĞıYOR
  Beren Saat, dizi çekimlerinin yanı sıra son dönemde sayıları iyice artan reklam teklifleriyle ilgileniyor. Gecelikten çantaya, çeşit çeşit gıda ürünlerine kadar çok sayıda astronomik reklam teklifi alan Saat, önümüzdeki hafta kendisiyle bağdaştığını düşündüğü bir ürünün tanıtım kampanyası için anlaşma imzalayacak.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Beren Saat Sevgilisinden Forum Tarih
Beren Saat Kimdir, Beren Saat Hakkında Bilgi Sanatçı Tanıtımları 12 Mart 2012
Beren Saat Biyografi - Beren Saat Saç Modeli, Beren Saat Resimleri Sanatçı Tanıtımları 7 Eylül 2011
Beren Saat Kimdir - Beren Saat Biyografisi Sanatçı Tanıtımları 25 Mayıs 2011
Beren Saat Dizi Kıyafetleri Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 25 Mayıs 2011
Beren Saatin Dizi Makyajı Güzellik & Bakım 25 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş