Berat Kandili Mesajları - Berat Kandili Sms Sözleri

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 4 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Berat Kandili Mesajları - Berat Kandili Sms Sözleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Berat Kandili Mesajları - Berat Kandili Sms Sözleri - Kandil Mesajları - Güzel Kandil Yazıları - Tebrik Mesajları


  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olmasi temennisiyle... Iyi Kandiller..

  Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yagmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

  Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmisinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sicakligi yuvamiza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

  Bu gece kulun yalvaris ve yakarislarini Yüce Mevla'ya sunacagi ve O'nun sonsuz affindan, merhametinden, iyiliginden bol bol yararlanacagi umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayirli olsun!

  Borçlarimizdan, ceza ve günahlarimizdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bagislayandir, unutmayalim.. Eller semaya kalkip, yürekler bir atinca bu gece, gözler sevinç yaslariyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualariniz kabul olsun!

  Allah'in rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasin, yüzünüz aydin olsun, kabriniz nur dolsun, makaminiz Firdevs, dualariniz kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  Gel ey Muhammed bahardir, dualar ardinda sakli, aminlerimiz vardir. Hacdan döner gibi, Beraat'tan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yillardir. Kandiliniz mübarek olsun..

  Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.

  Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

  Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayirli kandiller..
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Şubat 2011

Yükleniyor...
Benzer Konular - Berat Kandili Mesajları Forum Tarih
2017 Yılı Beraat Kandili Mesajları Berat Kandili Mesajları Güzel Sözler-Mesajlar 14 Aralık 2012
Yeni Berat Kandili Kutlama Mesajları Güzel Sözler-Mesajlar 4 Temmuz 2012
Berat Kandili Sms Sözleri Mesajları Sms Sözleri - Hazır Mesajlar 4 Temmuz 2012
2014 Berat Kandili Mesajları Dini Sohbetler Dini Forum 4 Temmuz 2012
Berat Kandili Mesajları Güzel Sözler-Mesajlar 4 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş