Benim Gecelerim Var Senin Olmadığın Senle Dolu Gecelerim

'Makaleler-Denemeler' forumunda KaRDeLeN tarafından 8 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Benim Gecelerim Var Senin Olmadığın Senle Dolu Gecelerim konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Benim Gecelerim Var Senin Olmadığın Senle Dolu Gecelerim

Benim Gecelerim Var Senin Olmadığın Senle Dolu Gecelerim Yanımda Değil Kalbimde Uyuduğun Gecelerim... Özlemlerimi Büyüttüğüm Gecelerim... Sana Olan Hiç Bir Özlem Tükenmez Ama Azda Olsa Rüyalarımda Hasretini DindirdiğimSarıldığım Seni Hissettiğim Rüyalarım Çıka Gelir Gecelerime O Karanlıkda O Sessizlikte O Yalnızlıkta Senle Konustuğum Gecelerim Sana Yazılmış Sözlerimi Biriktirdiğim Gecelerim Hani Belkide En Çok Seni O Gecelerde Yaşıyorum Yastığın Altına Koydum TelefonumGece Uyanırsam Korkarsam Hemen Arayayım Diye Sabah Günaydın öpücüğünü Resmine Kondurayım Diye Ya Bi Gün Sen Gelsen O Gecelerime? Rüyalarıma Değil Onlara Zaten Geliyorsun Hayallerime Değil Onlardan Hiç Çıkmıyorsun Ama Ama gecelerime gel'sen' Yanımda uyusan Nefesini hissetsem öyle uykuya dalsam...

Yükleniyor...