Benim İçin Üzülme!!!

'Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 14 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Benim İçin Üzülme!!! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Bakma yüzüme öyle üzgün. Düşmesin gamzelerine hüzün kırıntıları. Buğulandırma mavi gözlerini. Kaçırma gözlerini gözlerimden. Mahcup, mağrur durma öyle eğme boynunu yere. Çok üzgünümlü cümleler kurma, bahanelerin olmasın söyleyecek. Ayrılıkta sevdaya dâhil unutma. Hadi git arkana bakma, beni düşünme sakın ne yapacak benden sonra deyip. Ayrılığa dayana bilecek mi? Yokluğumda ne yapacak, alışabilecek mi bensizliğe diye geçirme aklından. Benim için üzülme sakın.

  [​IMG]

  İsmin düşecek dilimin ucundan. Aklıma getirmeyeceğim yüzünü. Unutacağım senle yaşananları. Belki bir gün umulmadık bir anda hatırlayacağım adını. Kaybedilmiş bir aşk diyeceğim senin için. Bütün kaybettirdiklerini başka bir aşkta bulacağım. Güz yağmurları değdirmeyecek senin gibi yüreğime. Hüznü misafir etmeyeceğim bir daha, gözyaşları düşmeyecek üstüme.


  [​IMG]

  Üzülme benim için. Ağlarım kendi halime, ağlarım inanmışlıklarıma. Üzülürüm harcadığım senli zamanlara. Senin için üzülmek yok artık. Senle harap olan bir ömrün sayfalarını kapatıp yeni bir sayfa açıyorum. Sende sakın üzülme benim için.
   

Bu Sayfayı Paylaş