Ben Ozzy Kitap Özeti - Ozzy Osbourne

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 10 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Ben Ozzy Kitap Özeti - Ozzy Osbourne konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ben Ozzy Kitap Özet - Ozzy Osbourne Kitapları - Ben Ozzy Kitap Tanıtım - Ben Ozzy Kitap Fiyatı - Ben Ozzy Ön Okuma  Kitap Özet

  1 New York Times Çok Satanı BEN OZZY HEAVY METAL TARİHİNE DAMGASINI VURMUŞ EFSANEVİ OZZY OSBOURNE'UN SIRA DIŞI HAYAT HİKÂYESİNİ İLK KEZ KALEME ALDIĞI KİTAP! Ozzy Osbourne 1948 yılında, Aston, Birmingham'da doğdu. Black Sabbath'la ve birçok ödül kazandığı solo kariyeri boyunca yüz milyondan fazla albüm sattı. Eşi Sharon'la birlikte Buckinghamshire ve California'da yaşıyor ve beş çocuğu var.

  Babam daima, bir gün büyük bir şey yapacağımı söylerdi. “İçimde bir his var, John Osbourne,” derdi birkaç biranın ardından. “Ya olağanüstü bir şey yapacaksın ya da hapse gireceksin.” Ve benim ihtiyar haklı çıktı. On sekizinci yaş günümden önce hapse girdim. İnsanlar bana hâlâ nasıl hayatta olduğumu soruyorlar, bense ne diyeceğimi bilemiyorum. Büyüdüğüm sırada, beni mahallenin diğer çocuklarıyla birlikte bir duvarın önüne dizseniz ve hangimizin altmış yaşına kadar yaşayacağını, hangimizin beş çocuğu, dört torunu, California ve Buckinghamshire'da evleri olacağını sorsanız, bahsi kesinlikle kendi üzerime oynamazdım.

  Ama işte buradayım: Kendi hikâyemi, kendi sözcüklerimle anlatmaya hazırım, ilk defa. Hayatımın her günü bir olaydı. Otuz yıl boyunca tehlikeli miktarlarda alkol ve uyuşturucu aldım. Kafama inen bir uçaktan, kendimi öldürmeye yetecek aşırı dozlardan, cinsel yolla bulaşan hastalıklardan ve bir cinayet suçlamasından kurtuldum.

  Tüm bunların ardından neredeyse ölüyordum: Saatte üç kilometre hızla giden bir arazi aracı yüzünden. Okuyacaklarınızın çoğu pek hoş olmayacak. Yaşamım içerisinde bazı kötü şeyler yaptım. Daima karanlık tarafa doğru çekildim. Ama ben şeytan değilim. Sadece Aston'daki işçi bir aileden gelen ve daha iyi bir yaşam sürmek için fabrikadaki işini bırakan John Osbourne'um.


  [​IMG]

  Ben Ozzy

  Ozzy Osbourne
  · Pegasus Yayıncılık
  · Basım Tarihi : 01 - 2011
  · ISBN : 9786054263950
  · Sayfa Sayısı : 496
  · Çevirmen : Köksal Gülerkaya
  · Etiket Fiyatı : 22.50 TL
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Ozzy Kitap Özeti Forum Tarih
Ozzy'den Yeni Albüm Müzik Haberleri 23 Aralık 2009
ozzy osbourne_ Crazy Train Yabancı şarkı sözleri 17 Haziran 2009
ozzy osbourne_ Goodbye To Romance Yabancı şarkı sözleri 17 Haziran 2009
ozzy osbourne_ I Don't Want To Changethe World Yabancı şarkı sözleri 17 Haziran 2009
ozzy osbourne_ I Just Want You Yabancı şarkı sözleri 17 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş