Belediye Başkanları ve Meclis üyeleri BDP'e geçti

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 15 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Belediye Başkanları ve Meclis üyeleri BDP'e geçti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) kapatılmasıyla birlikte eski DTP'lilerin Barış Ve Demokrasi Partisi'ne (BDP) geçişleri devam ediyor. Mardin'in Nusaybin ilçesi Belediye başkanı Ayşe Gökkan ve Belediye Meclis üyeleri, BDP ilçe binasına gelerek partiye katıldı.

  29 Mart 2009 yerel seçimlerinde DTP Nusaybin ilçesi ve bağlı Akarsu, Girmeli, Duruca belde Belediye başkanları ile belediye Meclis üyeleri, yapılan bir törenle BDP'ye katıldılar.

  BDP Nusaybin ilçe binasında yapılan törene BDP PM üyesi Av.Zuhat Bilen, Mardin il başkanı İsa Durç, Nusaybin ilçe başkanı Süleyman Çiftçi, Nusaybin belediye başkanı Ayşe Gökkan, Duruca belediye başkanı Zeki Kavak, Akarsu belediye başkanı Lokman Fındık, Girmeli belediye başkanı Ömer Altun ve tüm belediye meclis üyeleri katıldı.

  Yapılan törende Nusaybin ilçe başkanı Çiftçi, İl başkanı Durç, BDP PM üyesi Av.Zuhat Bilen ve Nusaybin belediye başkanı Ayşe Gökkan birer konuşma yaptı.

  Yapılan konuşmalarda BDP amblemindeki Meşe ağacının herkese yeteceğini ve Kürt sorunun demokratik yöntemler dışında çözülemeyeceği vurgulandı.

  Konuşmaların ardından Belediye başkanları ve belediye meclis üyelerine BDP rozetleri takılarak resmi üyelik formları dolduruldu. / Hasan Doğan - Nusaybinim.com

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Belediye Başkanları Meclis Forum Tarih
Cumhuriyet Dönemi Çankırı Valileri Ve Belediye Başkanları Çankırı Tanıtımı 21 Nisan 2009
Adana Büyükşehir BeLediyeSi BaşkanLarı Akdeniz Bölgesi 25 Mart 2009
DENİZLİ Cumhuriyet Dönemi Belediye Başkanları Ve Valileri Denizli Tanıtımı 21 Mart 2009
Dogubayazıt Belediye Başkanları D.Anadolu Bölgesi 22 Aralık 2008
Belediye hangi kamu hizmetlerini gerçekleştirmektedir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş