Beldıbı İlköğretim Okulu Merkez Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Beldıbı İlköğretim Okulu Merkez Antalya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Beldıbı İlköğretim Okulu Hakkında - Beldıbı İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Beldıbı İlköğretim Okulu Bilgileri


  [​IMG]


  OKULUMUZUN TARİHÇESİ

  Beldibi İlköğretim Okulunda Eğitim ve Öğretime 1967 yılında tamamen yerel halkın katkılarıyla yapılan 2 derslikli binada başlamıştır. Daha sonra bu bina lojmana çevrilip 3 sınıflı yeni bir okul yapılmış 1980 yılında iki sınıf daha ilave edilerek beş sınıflı hale gelmiştir.

  4306 sayılı 8 yıllık kesintisiz eğitim ve öğretim kanununun kabulüyle okul binası yetersiz hale gelmiştir. Beldibi belediyesi, beldibi esnafı ve otellerin işbirliğiyle 10 derslikli yeni bir ek bina yapılmıştır.

  Ana sınıfı olarak kullanılmak üzere Beldibi Belediye Başkanı Abdullah ÇELİK Okul Müdürü Beytullah ÖZTÜRK ve Aytunlar Oteli sahibi Yalçın AYTUN beyin katkılarıyla 2 katlı bina yapılmıştır.

  Şu anda okul müdürlüğünü yürütmekte olan Mücahit ÇALIŞOĞLU 2004 yılı aralık ayında göreve gelmiştir. Bu yıldan sonra okulumuzda hızla birçok proje gerçekleşmiştir. Dersliklerimizde; özel sıralarımız bulunmakta, teknolojik donanım olarak bilgisayar, projeksiyon, akıllı tahtalar ve 20 kişilik sınıflarda öğrencilerimiz ders yapmaktadır.

  SBS sınav sonuçlarına göre Konyaaltı ilçesinde 2. Sırada olan okulumuz her türlü sosyal ve sportif faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

  Okulumuzda; 12 derslik, 1 özel alt sınıf, idari odalar ve ayrı bir ana sınıfı binası bulunmaktadır. 6000 metre kare bahçe alanı olan okulumuzda öğlen arası spor alanları belirli bir plan çerçevesinde öğrencilerin sportif faaliyetlerinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

  Okulumuzun da derslik sistemine geçilmiştir. Bütün branş öğetmenlerin kendilerine ait sınıf, atölye ve laboratuarları bulunmaktadır.Sürekli eğiti projemiz kapsamında derslerimiz daha etkin sürdürülmektedir. Ayrıca il ve ilçe projelerimizi de etkin bir plan içerisinde gerçekleştirilmektedir.
  Beldıbı İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Beldıbı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Beldıbı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Beldıbı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Beldıbı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ

  Adı: BELDIBI İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Bahçecik Mh.Beldibi/Kemer/Antalya

  Telefon Numarası: 2428248180

  Faks Numarası: 2428248180

  E-mail Adresi:Bilgi Yok

  Web Adresi:
  BELDİBİ İLKÖĞRETİM OKULU
  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Beldıbı İlköğretim Okulu Forum Tarih
Beldibi Sıtkı Zaralı İlköğretim Okulu Marmaris Muğla Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 27 Ocak 2011
Beldibi Köyü Hakkında Bilgi Divriği Sivas Sivas Tanıtımı 19 Ocak 2011
Crystal Flora Beach Resort Beldibi Resimleri Bilgileri Kemer Türkiye Tatil Yerleri Hoteller 7 Haziran 2010
Beldibi Köyü Akyazı Sakarya Sakarya Tanıtımı 7 Mayıs 2010
Beldibi Köyü Alanya Antalya Antalya Tanıtımı 1 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş