Bel çantaları gece gezmelerinde

'Populer markalar & Moda' forumunda Siraç tarafından 31 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Bel çantaları gece gezmelerinde konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bel çantaları gece gezmelerinde

  Bel çantaları 80’lerden günümüze ışınlanıyor. Üstelik bu sefer piyasaya çıkmak için rahatlık konseptine uygunluk ve modern olma gibi geçerli sebepleri var.

  Günümüz çağdaş çizgisini yakalayabildiği sürece[​IMG] gece dans etmeye gidildiğinde alınabilecek en mantıklı model[​IMG] bel çantası. Modernlik sınavını geçebilen modelleri yakında gece hayatında bol bol göreceğiz. Çünkü taşınabilirlik açısından en rahat onlar.


  1988’de bel çantasını halk içinde takmak kabul edilebilir bir moda davranışıydı. Ancak sonra bu moda[​IMG] “eşya taşımada güvence” sloganıyla[​IMG] sadece turistler için "turist olmayı" tamamlayan bir parça olarak kaldı.

  Yıl 2008 ve yine bir şekilde ihtiyaç duyuldu. Şimdi kendine piyasa yapmakla meşgul olan bel çantası[​IMG] özellikle dans etmeyi sevenlerin gözdesi olacak.

  Minik çantalar[​IMG] akşam bir yere gidildiğince kolun altında kalıyor ve dans etmeyi engelliyor. Ardından popüler olan çapraz(postacı) modeller ise bir yerden sonra boyuna ağrı veriyor. O halde geriye tek çözüm kalıyor. O da bele kemer gibi takılacak şık çantalar. Bir de Chanel’in ayak bileği için tasarladıkları var. O da yazın ayrı bir hava kazanmak isteyenlere hizmet edecek.


  [​IMG] [​IMG]
  Number N(ine) ve 3.1 Philip Lim


  [​IMG] [​IMG]
  Louis Vuitton ve Gucci


  [​IMG] [​IMG]
  Alice Roi ve Chanel

  [​IMG] [​IMG]
  Kris Van Assche ve Marc Jacobs

   

Bu Sayfayı Paylaş