Beko All Star 2010'un Yıldızları Yarın Açıklanıyor

'Spor Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 4 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Beko All Star 2010'un Yıldızları Yarın Açıklanıyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Beko All Star 2010'un Yıldızları Yarın Açıklanıyor  Beko Basketbol Ligi'nin Yıldızlarını 10 Ocak 2010'da Kayseri'de Buluşturacak Olan Organizasyonda Yer Alacak Yarışmacılar, Conrad Otel Junior Balo Salonu'nda Saat 11.00'de Düzenlenecek Törenle Duyurulacak.
  Beko Basketbol Ligi'nin yıldızlarını 10 Ocak 2010'da Kayseri'de buluşturacak olan organizasyonda yer alacak yarışmacılar, Conrad Otel Junior Balo Salonu'nda saat 11.00'de düzenlenecek törenle duyurulacak.


  Beko Basketbol Ligi'nde 13. hafta tamamlandı ve gözler Beko All Star 2010'a çevrildi. 10 Ocak 2010'da Beko Basketbol Ligi'nin yıldızlarını Kayseri'de buluşturacak olan "Beko All Star 2010"un merakla beklenen Türk ve Yabancı Yıldızlar Karması ile organizasyonda yer alacak yarışmacılar, yarın düzenlenecek basın toplantısında açıklanacak.

  Conrad Otel Junior Balo Salonu'nda gerçekleştirilecek basın toplantısı, saat 11.00'de başlayacak. Beko All Star 2010 Yıldızlar Karması ile birlikte 3 Sayı ve Smaç Yarışması'nda mücadele edecek olan oyuncuların kamuoyuna duyurulacağı toplantıya, Türkiye Basketbol Federasyonu yetkilileri, All Star'a seçilen oyuncular, antrenörler ve yarışmacılar ile kulüp temsilcileri katılacak.

  Toplantıda ayrıca Manga, Dunking Devils, Kaunas Dance Team ve DJ Suat Ateşdağlı'nın katılımıyla oluşan organizasyon programı hakkında da detaylı bilgiler verilecek.

  (CİHAN)
   

Bu Sayfayı Paylaş