Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Karaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Karaman konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Karaman Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Hakkında - Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Tanıtım - Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Resimleri - Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu İletişim

  [​IMG]
  Okulun Tarihçesi : Okulumuz 17 şubat 1997 tarihinde eğitim �öğretime başlamıştır. Adını ilimizin yetiştirdiği ünlü şair Bekir Sıtkı ERDOĞAN'dan almıştır.

  Derslikler : Okulumuz on beş derslik olarak planlanmış olup, birimler bir anasınıfı , on bir derslik, bir fen laboratuarı, bir psikolojik danışmanlık servisi olarak kullanılmaktadır.

  İdari Birimler : Bir müdür odası, bir müdür yardımcısı odası, bir öğretmenler odası mevcuttur.

  Diğer Birimler : Okulumuzda kalorifer dairesi, her katta kız ve erkek öğrenciler için dört adet tuvalet (wc) mevcuttur. Öğretmenle için her katta bir adet tuvalet mevcuttur.

  Bahçe ve Bina : Okulumuzun kurulum alanı 5.000 metre karedir. Okul binasının kapladığı alan 550 metrekaredir. Okul bahçesi ihata duvarı ile çevrilidir. Okul bahçesinin ağaçlandırma çalışmaları tamamlanmıştır.

  Öğrenim Durumu: Okulumuz 2000-2001 eğitim �öğretim yılına kadar normal eğitim yapmış, 2000 �2001 eğitim �öğretim yılından sonra okulumuzun derslik sayısı ihtiyacı karşılayamamış ve ikili öğretime geçilmiştir.

  İletişim Bilgileri

  Mustafa GÜNEY - Okul Müdürü
  Adres

  Beyaz Kent Mah. 1006. Sokak KARAMAN
  Telefon

  (338) 217 13 17
  E-Mail
  387007@meb.k12.tr

  Web site:

  http://www.bserdogan.meb.k12.tr/

  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş