Bekaretini kaça sattığını açıkladı

'Haber Arşivi & Gündem' forumunda HÜZÜN_LÜ tarafından 4 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Bekaretini kaça sattığını açıkladı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Üniversite harcını ödemek için bekaretini satılığa çıkaran kız ne kadar teklif aldığını açıkladı. Üniversite öğrencisi kız 30 bin kişinin ilanına göz attığını, 1200 kişinin açık artırmaya katıldığını ve 32 bin dolarlık teklifi kabul ettiğini söyledi.

  Yeni Zelandalı genç bir kız, “üniversite harcını ödeyebilmek için” internet üzerinden açık artırmayla bekaretini satılığa çıkardığını açıkladı.

  Takma isimle bekaretini satan 19 yaşındaki öğrenci, internet sitesine gönderdiği postada, 30 binden fazla insanın ilanına göz attığını, 1200'den fazla kişinin açık artırmaya katıldığını ve 32 bin dolarlık teklifi kabul ettiğini kaydetti.

  Fotoğrafını yayımlamayan genç kız, siteye gönderdiği ilk postada, çekici ve sağlıklı olduğunu ifade ediyor ve okul harcını ödemek için paraya ihtiyacı olduğunu ileri sürüyor.

  İnternet sitesinin sahibi Ross McKenzie, herhangi bir ilanı, yasal ve toplumun genel normlarına uygun olduğu sürece yayımlamakta bir sakınca görmediklerini kaydetti. Polis sözcüsü John Neilson ise internette bu tarz ilan ve reklamların yasak olmadığını, ancak bunun kişisel güvenlik açısından tehlikeli olduğunu belirtti.


  (Hürriyet)
   

Bu Sayfayı Paylaş