Beden hırsızı kitabının özeti var mı?

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 24 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

 1. Beden hırsızı kitabının özeti var mı? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  beden hırsızı kitabının özeti

  Amanda Beeson, Meadowbrook Orta Okulu'ndaki Kraliçe Arı. Eğer Amanda ile arkadaş değilseniz,o halde siz bir hiçsiniz. Fakat bir sabah göz kamaştırıcı, popüler Amanda Beeson aynaya bakar ve karşıda oldukça farklı bir yüzün kendine baktığını görür.
  Kraliçe Arı, hayata artık bir başkasının gözünden bakmak üzere. Amanda'nın bir sırrı var.
  O bir SEÇİLMİŞ.
  Ve sadece bir tek O değil...
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Nisan 2015

 2. Amanda -beden hırsızı- aynı zamanda Meadowbrook orta okulunun kraliçe arısı olarak biliniyor. Başka insanlara acımamasından dolayı bu unvanı elinde tutuyor. Ama bir gün bu unvanından daha farklı bir şekilde düşündü yani birisine acıdı bu acıdığı kız Traceydi. Ve bu yüzden onun bedenine girdi. O sabah kalktığında oda onun odası değildi. Gitti aynaya baktı ve karşısında başka bir kız gördü, bu Tracey Devondu. Devon yedilisinin ablası, bu yüzden ailesi yedizler doğduktan sonra ilk kızlarıyla ilgilenmediler ve Tracey bunun için uğraşmadı. Görünmez oldu. Amanda bunu hala fark etmemişti. Amanda için berbat bir gün başlamıştı. "Seçilmişler sınıfı" adında bir sınıfta Tracey'nin dersi olduğunu gördü. Bu sınıfta neyin nesi diye düşündü. Bir kaç kez bu sınıfa gittiğinde fark etti ki oradakiler yetenekliydi.

  Hepsinin bir yeteneği vardı. Tracey'nin yeteneğini de fark etti. Fakat beyin okuyan Jenna onun Tracey olmadığını anladı, Madam yani seçilmiş sınıfının hocası da bunu anlamıştı. Amanda kendini görünmez hissetmek istemedi ve hayatı boyunca bu bedende kalacağını sandığı için Tracey'i daha çekici hale getirdi ve artık ailesi için bir hiç değildi.

  Bay Jackson -Okul Müdürü- Madam'ın yanına Serena'yı almak istedi. Madam başta karşı çıksa da kabul etmek zorundaydı. Serena bir hipnozcuydu. Yetenekli öğrencilerle konuşuyordu. Daha sonra özel olarak başka bir odaya alıp konuşmak için müdürden izin aldı. Fakat Madam bu konuda fazla istekli değildi. Serena bu yeteneklileri tek tek yanına alıp hipnoz kullanarak konuşuyordu. Amanda Tracey'in vücudunda olduğu için çağrılmaması için çok düşünüyordu. Emilly -geleceği gören- gittiğinde Serena'nın yanına Serena onu hipnoz ederek piyango numaralarını istedi. Madam bu işte bir iş olduğunu anladı. Jenna -beyin okuyan- Emilly ile beyinsel iletişim kurdu. Tracey-Amanda görünmez olmayı başardı ve Emilly'i kurtardılar. Serena kaçtı. Amanda 2 hafta geçtikten sonra Tracey'in bedeninden çıktı, kendi bedenine geri dö
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Beden hırsızı kitabının Forum Tarih
Beden Hırsızı Kitabı Anne Rice Kitap, Resim ve Dergi 4 Ekim 2010
Seçilmiş Beden Hırsızı - Marilyn Kaye Kitap, Resim ve Dergi 5 Mart 2010
İslam'da beden temizliği niçin önemlidir? İman ve İslam Forumu 2 Ekim 2016
Beden eğitimi öğretmeni nasıl olabilirim Meslekler Rehberi 2 Ekim 2016
Farklı kültürlerde kullanılan beden dilleri kısaca Kültür ve Sanat Bölümü 24 Şubat 2016

Bu Sayfayı Paylaş