Bedava antivirüs artık Türkçe

'Spy ve Virüs Haberleri' forumunda Dine tarafından 21 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Bedava antivirüs artık Türkçe konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Microsoft'un bedava antivirüsü Security Essentials güncellendi ve artık Türkçe...


  [SIZE=+0]Microsoft'un anti-virüs/anti-spyware çözümü Microsoft Security Essentials güncellendi ve artık resmi olarak Türkçe desteği veriyor.[/SIZE]
  Program, Windows 7'nin piyasaya sürülüşünden bu tüm orijinal Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyordu; lakin Türkçe desteği verilmediği için normal şartlar altında MSE'nin web sitesine Türkiye'den ulaşılamıyordu. Elbette istendiğinde farklı platformlardan İngilizce olarak indirmek mümkündü.
  Microsoft artık Security Essentials güvenlik çözümünü Türkçe dilinde, kendi resmi sitesi üzerinden sunuyor. Programa has Türkiye sitesi de faaliyete geçmiş durumda. Ama bir güzel haberimiz daha var: MSE sürüm güncellemesine de tâbi tutuldu. Şimdiye kadar piyasada dolaşan en son sürümü 1.0.1611 idi. Aşağıda bağlantısını verdiğimiz Türkçe sürümlerin derleme numarası ise 1.0.1959. İki sürüm arasında görsel bir fark bulunmuyor; muhtemelen kaput altında performans ve istikrar iyileştirmeleri yapıldı. Henüz resmi bir sürüm notu olmadığı için kesin bir şey söylemek mümkün değil.


  objektifhaber
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Eline sağlık paylaşım için sağol..
   

Bu Sayfayı Paylaş