Bebek Odası Dekorasyon Önerileri

'Dekorasyon' forumunda SeLeN tarafından 6 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Bebek Odası Dekorasyon Önerileri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bebek Odası Dekorunda Dikkat Edilmesi Gerekenler - Bebek Odası Modeller - Bebek Odası Dekor
  Bebek odası hazırlamak ayrı bir zevk ve mutluluktur aileler için.Daha bebek dünyaya gelmeden odanın içinde neler olacağı düşünülür karar verilir bu çok heyecanlıdır.

  Bebek odası hazırlanırken dikkat edilmesi gereken konular bulunmaktadır.Odanın rengi ışık alması,düzeni herşey bebeğin mutluluğu için oldukça önemlidir.Bebek odası sizin uyku odanızla yanyana olmalıdır.Onun güveni için bu çok önemlidir.
  bebek odası dekorasyonu

  bebek odası dekorasyonu

  [​IMG]

  Bebek odası hazırlanırken emekleme yürüme dönemi de düşünülmeli ve odada zarar verici sivri uçlu yada çok küçük eşyalar kullanılmamalıdır. Ayrıca odasının ferah olması açısından kullanılan duvar renkleri açık,uçuk renkler de olamlıdır.

  [​IMG]

  Bebek odası sıcağa yakın 20-21 dereceler arasında olmalıdır.pencere kenarına yatağı koyulmamalıdır.Bebeğin örtüsü büyük olmamalıdır.
  bebek odası fiyatları

  bebek odası fiyatları

  Bu onun için çok sakıncalıdır. Bebek odasında olması gereken temel eşyalar arasında; bebek karyolası, yatak, alt değiştirme ünitesi, dolap, tavan aydınlatması, veya gece lambası, tam karanlık sağlayacak bir perde, oyuncak kutuları ve rafları, emzirme koltuğu vardır.Bebek yatağında doğal malzemeler tercih edilmelidir.
   

Bu Sayfayı Paylaş